Ayna karşısı fotoğrafları

Ayna karşısı fotoğrafları

Ayna karşısı fotoğrafları

Ünlü şarkıcı Christina Aguilera, Instagram'da paylaştığı pozuyla deyim yerindeyse 'yeri yerinden oynattı.'

34 yaşındaki Aguilera, ayna karşısına üstsüz olarak geçtiği pozunu takipçileriyle paylaştı. Ünlü şarkıcı fotoğrafına "takipçileriyle kişisel bir şey paylaşmak istediği" notunu düştü. Aguilera, hayranlarına buna benzer başka fotoğraflar paylaşacağının sözünü de verdi.

1/ 24
Ayna karşısı fotoğrafları

KENDİNE TAKINTILI ÜNLÜLER

Eline cep telefonu alıp bir aynanın karşısına geçen ünlüler basıyor butona. Üstelik banyo, yatak odası, mutfak.. Neresi denk gelirse..

Son dönemde bu akım psikologların da ilgisini çekmeye başladı. Bu durumdaki kişiler 'kendine takıntılı' ya da 'kendine hayran' diye tanımlanıyor. Gösteri dünyasında bu ilginç durumun örneklerini sergileyen ünlülerin sayısı da hiç az değil.

İşte ayna karşısına geçip eline cep telefonunu alan ve hemen kendi pozunu sosyal medyada paylaşan kendine hayran ünlüler.

2/ 24
Ayna karşısı fotoğrafları

ÇEKİMDEN ÖNCE

Paris Hilton yine aynısını yaptı. Hilton oteller zincirinin 33 yaşındaki varisi Paris Hilton, makyaj masasında çektiği bornozlu selfie'yi Instagram'taki takipçileriyle paylaştı.

3/ 24
Ayna karşısı fotoğrafları

Hilton, bornozunun önünü açıp göğüslerini yarı yarıya sergilediği pozun ardından görev aldığı çekimin kamera arkası görüntülerine de sayfasında yer verdi.

4/ 24