Bacağı ince olan mini giysin

Mother&Baby dergisi Türkiye’nin stil ikonu olarak da tanınan Ivana Sert’le evliliği, hakkında konuştu.

Bacağı ince olan mini giysin

İYİ GİYİNMEK İÇİN ÇOK PARA HARCAMAM

Ivana Sert, Sırp bir güzel. Tanınmış model, iş için geldiği Türkiye’de eşi Yurdal Sert’le tanışıp ilk görüşte aşık olmuş. Mother&Baby dergisi Türkiye’nin stil ikonu olarak da tanınan Ivana Sert’le evliliği, oğlu Kayon Ateş ve moda hakkında konuştu.

1/ 20
Bacağı ince olan mini giysin

TÜRKİYE’YE İLK NASIL GELDİNİZ?

- Yarışmayla. Miss Globe yarışmasına gelmiştim. Ara ara da iş için geliyordum. Eşimle de Türkiye’de tanıştık.

EŞİNİZ YURDAL BEY’LE İLİŞKİNİZ NASIL BAŞLADI?

- Yurdal kulüp sahibi olduğu için öyle tanıştık. Birbirimizi görür görmez aşık olduk, sonra da evlendik. Bu sırada ikimizin de sevgilisi vardı... Ama işte aşk böyle bir şey olsa gerek. 6 senedir de buradayım.

2/ 20
Bacağı ince olan mini giysin

OĞLUNUZUN İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

- Kayon Ateş, Galce, ‘yapabilen’ anlamına geliyor, Çok hoşuma gitmişti, değişik bir isim, bu ismi daha önce pek duymamıştım.

HAMİLELİĞİNİZDE KAÇ KİLO ALDINIZ?

- Hamileyken 20 kilo aldım, yemeğe dikkat etmedim. Canım ne istiyorsa onu yedim. Hamileyim diye hiç diyet yapmadım, ama yoga yaptım. Özellikle son 3 ay ve her gün yüzdüm. Doğumum Los Angeles’ta oldu ve normal doğum yaptım. Kolay ve sağlıklı geçen bir doğum oldu.

3/ 20
Bacağı ince olan mini giysin

EDA’YLA RAKİP DEĞİLİZ

PEKİ, KİLOLARINIZI NASIL VERDİNİZ?

- Doğumdan sonra kilolarımı emzirerek verdim. Ben 8 ay emzirdim. Bildiğim kadarıyla da emzirirken 500 kalori harcıyorsunuz. Normalde bu 500 kaloriyi yakabilmek için 5 km yürümek lazım ya da 2 saat spor yapmak. Hem sporla hem emzirerek veriyorsunuz kiloları. Ben 7 yaşında spora başlamıştım. Ateş’in de başlamasını istiyorum. 3 yaşında spora o da başlayacak. Boks yaptım, yüzdüm, koştum Ateş de öyle olsun istiyorum. Şimdiden motor kullanıyor, arabaları çok seviyor. Babasına çekti herhalde.

4/ 20