Bar Refaeli İstanbul çekimleri

Bar Refaeli, moda haftalarının görkemli finali Fashionable İstanbul’un yüzü oldu.

Bar Refaeli İstanbul çekimleri

Ünlü aktör Leonardo Di Caprio ile yaşadığı aşkla tanınan 24 yaşındaki top model Bar Refaeli, moda haftalarının görkemli finali Fashionable İstanbul’un yüzü oldu. Nihat Odabaşı’nın objektifi karşısına geçen Refaeli iki gün boyunca İstanbul’da yaptığı çekimlerde birbirinden seksi pozlar verdi.

1/ 11
Bar Refaeli İstanbul çekimleri

Refaeli 23-24 Ekim tarihlerinde yine Türkiye Fashionable İstanbul’un finali için Türkiye’de olacak. Moda dünyasının referans noktası olarak kabul ettiği moda haftalarının finali Fashionable İstanbul bu yıl 23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

2/ 11
Bar Refaeli İstanbul çekimleri

Baykam &RBM ve IMG Fashion işbirliği ile düzenlenen bu özel organizasyonda Refaeli’nin yanı sıra dünyanın önde gelen model ve markaları Türkiye’de buluşacak. Organize edildiği New York, Milano ve Paris’te dünyaca tanınmış modacılar, Hollywood ve sanat dünyasının ünlü simalarını ağırlayan etkinlik dizisinin etkisi İstanbul’da da büyük heyecan yarattı.

3/ 11
Bar Refaeli İstanbul çekimleri

Fashionable İstanbul konsepti için Galata Kulesi, Haliç gibi İstanbul’un tarihi mekânlarında fotoğraflanarak büyülü pozlar veren İsrail asıllı model Refaeli henüz 1 yaşındayken objektiflerle tanıştı. Vogue’dan Sport Illustrated’a kadar pek çok derginin kapağını süsleyen ünlü model aynı zamanda Victoria’s Secret’ın tercih ettiği ilk isimlerden de biri.

4/ 11