Ben fahişe değilim!

Ben fahişe değilim!


İtalya kamuoyunda, ”Ruby” takma adıyla bilinen ve 18 yaşından küçükken, eski Başbakan Silvio Berlusconi ile cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen Faslı Kerime iddialara yanıt verdi.

1/ 11
Ben fahişe değilim!

Berlusconi’nin Milano kenti yakınlarındaki Arcore kasabasındaki villasında düzenlediği ”Bunga-Bunga” partilerine katıldığı ve eski başbakanla 18 yaşından küçük olduğu dönemde cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen Faslı Kerime el-Mahrug, davanın görüldüğü Milano Adliyesi savcılarına, kendisinin dinlenilmesi hususunda başvuruda bulundu ardından adliye önünde bir basın açıklaması yaptı.

2/ 11
Ben fahişe değilim!

El-Mahrug, basın aracılığıyla Berlusconi ve kendisi üzerine psikolojik bir harekat yürütüldüğünü savunarak, ”Ben fahişe değilim. Beni de dinlemeliler. Basın, Berlusconi’ye vurmak için bana zarar verdi. Bugün şuna ikna oldum ki Berlusconi ve bana karşı bir savaş yürütülüyor. Ben, savcıların beni doğrular için dinlemesini istiyorum” dedi.

3/ 11
Ben fahişe değilim!

”Para karşılığı asla cinsel ilişkiye girmedim. Silvio Berlusconi ile böyle bir şey hiç olmadı” ifadesini kullanan Kerime el-Mahrug, davaya bakan savcıların kendisini bugüne kadar dinlememesini protesto ettiğini belirtti.

4/ 11