Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram'dan kendisine gelen eleştirilere sert tapkiyle yanıt verdi.

Her güne yeni bir şehit haberiyle başlarken sadece siyaset değil halk da son derece gergin. Bu gerginliğin tezahürü de kendisini en iyi şekilde ünlülerin paylaşımlarına gösterilen tepkilerde ortaya çıkıyor. Bir kullanıcının Bergüzar Korel’e Gezi Parkı ve çocuğu üzerinden yaptığı eleştiri güzel oyuncuyu sonunda çileden çıkardı. Bir takipçisi tarafından “Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sen de yetiştiriyorsun bir tane Allah büyüktür” ifadeleriyle eleştirilen Bergüzar Korel, Instagram hesabından şunları söyledi:

1/ 11
Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

“NE FAHİŞELİĞİM KALDI NE TERÖRİSTLİĞİM”

“Yıllardır her türlü saldırılarınıza, iftiralarınıza karşı nezaketimi, saygımı, insanlığımı korudum. Bana ve aileme buralarda yaptığınız zulme boyun eğmedim. Siyaset üzerinden küfür ettiniz, sanki yanımdaymışcasına oy pusulasına beraber damga basmışım gibi sadece size uymadığımı düşündüğünüz için insan olduğumu unutarak karşı olduğunuz tüm siyasi partilerle adımı andınız. Herhangi bir mecrada siyasi parti propagandası yapmamışken ağzımdan siyasi hiçbir cümle çıkmamışken beni damgaladınız. Ne fahişeliğim kaldı, ne teröristliğim, ne şeytanlığım…

2/ 11
Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

Hayvan sevdim aşağıladınız, sadece çocuk olduğu için yapılanlara sesimi çıkardım kendi ülkenin çocukları için ne yapıyorsun diye hesap sordunuz!! Zamanında ÇOCUĞUN ÖLSÜN diye mesajlar attınız, çocuğum sokağa çıktığında mahalledeki çocuklar gelip senin ölmeni istiyorlarmış doğru mu diye sorduğunda diğer çocuklar yavrumu nasıl sakinleştireceğimi bilemedim! Ama bugünkü şu beddua kadar iğrenci olmamıştı hayatımda! Bir anneden beni tanımayan bir insandan böylesine bir beddua aldığımdan beri artık beni hiçbir şey şaşırtamaz derken ellerimin titremesine mani olamıyor bu yazıyı yazmakta zorlanıyorum!

3/ 11
Bergüzar Korel: 'Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim'

“SENİN İNANDIĞIN ALLAH DEĞİL Mİ BENİM İNANDIĞIM”

EY KADIN! BU MU VATAN SEVGİSİ? KALBİN ÇOCUĞUMU KAYBETME BEDDUASI EDECEK KADAR NASIL KARARMIŞ SENİN?SENİN İNANDIĞIN ALLAH DEĞİL Mİ BENİM İNANDIĞIM?SEN İNSAN MISIN?SEN ANNE MİSİN?TEZ VAKİTTE KALBİNDEKİ,İÇİNDEKİ O KARANLIKTA BOĞULMANI DİLEMEK İSTERDİM AMA SENİ SEVEN BİRİLERİ DE VARDIR MUHAKKAK..DİLEMEM..ÇOCUĞUN İÇİN AİLEN İÇİN DİLEMEM!SİZ ALLAHTAN KORKTUĞUNUZ İÇİN DUA EDİP İYİLİK YAPARKEN,BEN YARDIMA MUHTAÇ TÜM CANLILARA BANA İHTİYAÇLARI OLDUĞU İÇİN YARDIM EDİYORUM,SENİN KORKTUĞUN ALLAH’IMI BEN ÇOK SEVİYORUM!ŞİMDİ SEN DÜŞÜN KAFANI YASTIĞA KOYDUĞUNDA ETTİĞİN BEDDUANIN HESABINI NASIL VERECEKSİN NEFES ALIRKEN?!”

4/ 11