Best Model Rusya Güzeli Natalia

‘Best Model Rusya Güzellik Yarışması'nda, 20 yaşındaki Natalia Starygina birinci seçildi.

Best Model Rusya Güzeli Natalia

ANTALYA'nın turistik Belek Beldesi'nde bulunan Attaleia Shine Luxury Hotel'de yapılan ‘Best Model Rusya Güzellik Yarışması'nda, 20 yaşındaki Natalia Starygina birinci seçildi.

1/ 37
Best Model Rusya Güzeli Natalia

Rusya'da yaklaşık 140 bin kişinin internet ortamında oy kullanarak belirlediği 20 güzel, Best Model Rusya Güzellik Yarışması'nın final gecesinde podyuma çıktı.

2/ 37
Best Model Rusya Güzeli Natalia

Belek Turizm Merkezi'nde bulunan Attaleia Shine Luxury Hotel'de yapılan geceye ‘Best Model of the World'ün kurucusu ve jüri başkanı Erkan Özerman, şarkıcı Nil Burak, sinema oyuncusu Güngör Bayrak, modacı Neslihan Yargıcı, manken Yeliz Mete, Attaleia Shine Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Faik Akdil ve bölgede bulunan otel yöneticileri katıldı.

3/ 37
Best Model Rusya Güzeli Natalia

Gecede, 20 güzel ‘Best Model Rusya Güzeli’ seçilebilmek için mayo, abiye kıyafet ve gelinlikle podyuma çıkarak güzelliklerini sergiledi. Gecenin sonunda birinci olan Natalia Starygina kraliçelik tacını taktı. Yarışmada ikinci Yulia Mazova olurken, üçüncülüğe ise Olesya Zhigaltsova layık görüldü. Ayrıca ikinci olan güzel ‘Otel Shine Güzeli’, üçüncü güzel de ‘Turizm Güzeli’ seçildi.

4/ 37