Bikini vücudu için ne yapılmalı?

Bikini vücudu için ne yapılmalı?

Bikini vücudu için ne yapılmalı?


Yaz kapıda. Peki bikinileri giyip plajda salınmak için hazır mısınız? Yanıtınız “hayır” ise üzülmeyin; hala geç kalmadınız. Kusursuz vücut denince ilk akla gelen isimlerden Eda Taşpınar ve Çağla Kubat ‘bikini sezonu açılmadan’ ne yapacağınızın tüyolarını verdi.
 

1/ 20
Bikini vücudu için ne yapılmalı?


EDA TAŞPINAR
 
ZAYIF DEĞİL FİT KADIN GÜZELDİR YÜZDE 80 SPOR, GERİSİ BESLENME
- Biliyosunuz üç sene önce kendi şirketim Yıldız Dükkanı’nı kurdum ve Eda Taşpınar markası altında güneş yağından, vücut şampuanına, ayakkabıya kadar çeşitli ürünlerin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Malum Eda Taşpınar mevsimi geldi, havalar sıcaklaştı benim bebekler de plajlardaki ikoncanlar için bronzluk görevlerine başladılar. Yeni hedefim Eda Taşpınar markasını Türkiye dışındaki ülkelere de ithal etmek. Bu konuda en son New York’ta görüşmelerim oldu, Avrupa için de bu sene çalışmalarımıza başladık. Sekiz senelik spor hocam Orhan Civan ile beraber kadınları spora başlamalarını teşvik etmek ve plajlarda bronz bir tenle salına salına yürümeleri için evde çok kolay uygulayabilecekleri hareketleri, beslenme önerilerimi DVD’imde paylaştım.
 

2/ 20
Bikini vücudu için ne yapılmalı?

Şu an TVEM’de her cumartesi 12:00’de moda üzerine bir programım var ve çok güzel tepkiler alıyoruz. Programın ismi Eda Taşpınar’la Stilini Bul. Herkesin içindeki stil sesine frekans ayarı yapıyoruz.
 
- Bu işin yüzde 20’si beslenme ise yüzde 80’i spor. Bence zayıf değil fit kadın güzeldir. Bunun için düzenli egzersiz yapmak, düzgün beslenmek ve bunları sürekli yapmak yeterli. Kimsenin sihirli değneği yok, doğal olmayan önerilerden de kaçınmak gerekli. Haftanın 3 günü yürüyerek başlamak sonra yavaş yavaş geliştirmek bu kadar zor değil. Biliyorum hepimizin yoğunluğu var ama eminim ki eğer istersek kendimize de vakit ayırıp daha mutlu bir hayata geçiş yapabiliriz. Ayrıca yürümek te, koşmak ta bedava.
 

3/ 20
Bikini vücudu için ne yapılmalı?


- Yaza hazırlanırken olmazsa olmaz egzersizdir. Kendimize vakit ayırıp yürüyüşle başlamak sonrasında seviyemizi yükseltip koşuya geçmek ve salonda tüm vücudu çalıştıracak hareketlere yönlenip, fonksiyonel antrenman yapmak büyük önem taşıyor.
 
- Gizli formülüm anneannemin hediyesi doğal at kılı fırçası. Bu ürünü kullanarak selulit oluşumunu en aza indirgemek ve pürüssüz bir cilt ve parlaklık elde etmek mümkün.
 

4/ 20