Bir iş yetmez diyen ünlüler

Gösteri dünyasının birden fazla iş yapan yıldızları..

Bir iş yetmez diyen ünlüler

TEK İŞ YETMİYOR

Ünlü isimlere tek bir iş yetmez oldu. Çoğu bilinen mesleklerinin yanına yenilerini ekliyor, unvanlarını gün geçtikçe uzatıyor. Seninle dergisinin yaptığı araştırma, bu trendin gün geçtikçe yayıldığını gözler önüne serdi.

EBRU AKEL
(Sunucu, oyuncu, stil danışmanı)

Yarışma programlarının vazgeçilmez sunucusu Ebru Akel, sahne kostümleriyle pek çok izleyicinin de göz hapsinde... O da moda konusundaki bu yeteneğini değerlendirip yönetmen ablası Deniz Akel ile birlikte bir stil danışmanlığı şirketi açtı. Mağazalarında birbirinden şık ürünler de bulunuyor. Akel, bunların yanı sıra sinema oyunculuğu yapıyor.

1/ 9
Bir iş yetmez diyen ünlüler

EBRU ŞALLI

(Model, pilates hocası, televizyoncu, yazar, oyuncu)

Ebru Şallı, mesleğinin avantajlarını ve yeteneklerini iyi değerlendiren isimlerden... Artık nadiren podyumlara çıkan Şallı, bir dönem yaptığı oyunculuğun ardından kendini televizyon programlarına verdi. Mutfaktaki marifetlerini televizyonda hayranlarıyla paylaşan, yetinmeyip bunları kitap haline getiren şallı, şimdi de televizyon ve DVD’ler aracılığıyla sevenlerine pilates yaptırıyor.

2/ 9
Bir iş yetmez diyen ünlüler

ECE SÜKAN

(Oyuncu, mağaza sahibi, model, editör)

Moda konusundaki deneyimini kadın dergilerinde moda editörlüğü yaparak değerlendiren, vintage tutkusunu Nişantaşı’nda açtığı “Ece Sükan Vintage” ile bir adım öteye taşıyan Ece Sükan, podyumu bırakmadı. Oyunculukta da kendini kanıtlamaya çalışan model, “Aşk Yakar” dizisindeki Belda rolüyle ilk sınavını verdi.

3/ 9
Bir iş yetmez diyen ünlüler

HÜLYA AVŞAR

(Her işten anlıyor!)

O bir marka. Birkaç yıl öncesine kadar adı oyunculuktan şarkıcılığa, yazarlıktan modaya, dergicilikten inşaat sektörüne kadar pek çok alanda anılıyordu. Şimdi ise sadece televizyon programıyla yetiniyor.

4/ 9