Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Bundan tam 20 yıl önceydi. Takvimler 1995 yılını gösteriyordu. Dönemin iki ünlü oyuncusu İngiliz aktör Daniel Day Lewis ile Fransız sinemasının güzel yıldızı Isabelle Adjani'nin ayrılığı gündemi sarsmıştı. Day- Lewis, Adjani'yi terk etmişti. Terk etmesi kadar bunu güzel oyuncuya bildirme şekli de çok tartışılmıştı. Daniel Day Lewis bir faks mesajıyla "seni terk ediyorum" demişti sevgilisine. O zamanlarda bu örneğine pek rastlanmayan bir durumdu. Belki de bu yüzden böyle gündem yaratmıştı.

Ama artık bu durum gösteri dünyasında sıradan bir hale geldi. Bazıları kocasının kendisinden boşanmak istediğini ondan gelen bir elektronik posta ile öğreniyor. Bazısı da aldatıldığını ya da terk edildiğini... İşte gösteri dünyasının bir mesajla terk edilen ünlüleri.

1/ 16
Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Katty Perry, İngiliz komedyen Russell Brand ile evlendiğinde yer yerinden oynamıştı. Ayrıldığı zaman da aynı şey oldu. Ama ünlü çiftin ayrılık hikayesi ilginç.

2/ 16
Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Güzel şarkıcı Katy Perry bir dergiye yaptığı açıklamada evlendikleri sırada kocasına aşık olduğunu söylemişti. Sonra da şöyle devam etmişti: "Ama Russell'ın benden boşanmak istediğini bana gönderciği bir mesajla öğrendim." Yani Brand karısının gözlerinin içine bakarak "senden boşanmak istiyorum" demek yerine bu işi telefon mesajı aracılığıyla çözmüş.

3/ 16
Bir mesajla terk edilen ünlüleri

Britney Spears ile eski eşi Kevin Federline'ın ayrılığı da benzer şekilde oldu. Yani Spears, o dönem evli olduğu Federline'dan ayrılmak istediğini ona bir mesajla bildirmiş.

4/ 16