Bodrum güneşi Tatlısese yaradı

Bodrum güneşi Tatlısese yaradı

Bir süre önce uğradığı saldırıdan kurtulan ve tedavisi devam eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Kurban Bayramı tatili için Bodrum'u tercih etti. Bodrum'a yeni evlendiği eşiyle gelen Tatlıses, lüks villasının balkonunda yaklaşık 45 dakika Bodrum güneşinin tadını çıkardı.

1/ 16
Bodrum güneşi Tatlısese yaradı

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda ağır yaralanan ve halen tedavisi devam eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Kurban Bayramı tatili için yeni evlendiği eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, doktoru, hemşiresi, resmi ve özel korumaları ile Bodrum'a geldi. Özel bir uçak ile Milas-Bodrum Havalimanı'na gelen ardından sivil ve resmi araçlarla geniş güvenlik önlemleri altında yaklaşık altı yıl önce Bitez beldesinde yaptırdığı kendisine ait lüks villaların bulunduğu yüzme havuzlu Tatlıses Evleri'ndeki konutuna geçti. Üç katlı, yüzme havuzlu, içerisinde sauna ve Türk hamamı bulunan özel villanın balkonuna, eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, doktoru ve danışmanları ile çıkan ünlü türkücü, güneş keyfi yaptı. Bir ara ayaklarını balkonun korkuluklarına uzatıp güneşlenen Tatlıses'in eşi ile sık sık şakalaştığı ve çok neşeli olduğu görüldü. Resmi ve sivil korumaların sitenin etrafında geniş güvenlik önlemi aldığı, araçların durmasına izin verilmediği ve sitenin birçok yerine özel güvenlik kameralarının yerleştirildiği görüldü.

2/ 16
Bodrum güneşi Tatlısese yaradı

Yaklaşık 45 dakika balkonda güneşlenen ve eşi ile sohbet eden Tatlıses doktorunun uyarısı üzerine yerinden kalkarak içeri girdi. Tatlıses'in bastona dayanarak yürüdüğü görüldü.

3/ 16
Bodrum güneşi Tatlısese yaradı

Tatlıses'in Bitez beldesinde altı adet koyun kestirerek fakirlere dağıtılması talimatını verdiği öğrenildi.

4/ 16