Bu görüntüler Kaddafiyi kızdıracak

Kaddafi'nin oğulları Bodrum'un koylarda günülerini gün ediyor..

Bu görüntüler Kaddafiyi kızdıracak

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ne tatile gelen Libya Lideri Kaddafi'nin 2 oğlu dün gece bir barda Sibel Tüzün'ü dinleyerek geçirdi. Motossim Bilal Kaddafi ve Hannibal Kaddafi, sabahın ilk saatlerine kadar eğlendi.

1/ 6
Bu görüntüler Kaddafiyi kızdıracak

Bodrum'a Happy Dolphin 2 adlı Yunan bayraklı yatla gelen Kaddafi'nin oğulları ve beraberindeki kadınlarla çocukları, dün akşam yemeğini Bodrum Kalesi manzaralı bir barda yedi, Sibel Tüzün'ün söylediği şarkıları dinledi. Motossim Bilal Kaddafi, Hannibal Kaddafi, sabahın ilk saatlerine kadar eğlenirken, yanındaki kadınlar ve çocuklar gece yarısına doğru kaldıkları yata döndü. Libyalı korumalar ve özel güvenlik ekipleri barın çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı. Medya mensupları, Kaddafiler'in eğlendiği bardan yaklaşık 100 metre uzakta bekletildi. Motossim Bilal ve Hannibal Kaddafi saat 05.00 sıralarında bardan ayrılarak yata gitti.

2/ 6
Bu görüntüler Kaddafiyi kızdıracak

Bugün saat 11.45'de Bodrum Limanı'ndan yatla ayrılan Kaddafiler ve beraberindekiler, Kara Ada, Orak Adası ve Gökova koylarını gezdi. Yat öğleden sonra Akyarlar Koyu'na demirledi. Kadınlar mayolarıyla güneşlendi.

3/ 6
Bu görüntüler Kaddafiyi kızdıracak

Oğul Kaddafiler'in, bugün akşam saatlerinde Bodrum'dan ayrılarak, Yunan adalarına gidecekleri belirtildi.

4/ 6