BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Bu hafta 8 film vizyona girecekEngin Hepileri, Özge Borak, Barış Hayta ile Cihat Tamer'in oynadığı "Bana Adını Sor" izleyiciyle buluşacak - Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde oynadığı "Mandıra Filozofu İstanbul", komedi meraklılarının ilgisini

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Bu hafta 8 film vizyona girecek

Engin Hepileri, Özge Borak, Barış Hayta ile Cihat Tamer'in oynadığı "Bana Adını Sor" izleyiciyle buluşacak - Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde oynadığı "Mandıra Filozofu İstanbul", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday - Çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan "Kingsman: Gizli Servis", kaba ancak gelecek vadeden bir serserinin gizli servis eğitim programına dahil olmasını konu alıyor -Ünlü bir Japon masalından sinemaya aktarılan "Prenses Kaguya Masalı", animasyon sevenleri salonlara çekmeyi hedefliyor.

1/ 18
BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Bana Adını Sor

Taner Gündöner'in yönettiği ve Engin Hepileri, Özge Borak, Barış Hayta ile Cihat Tamer'in oynadığı "Bana Adını Sor", izleyiciyle buluşacak. İpek Tenolcay ve Levent Sülün gibi isimlerin de rol aldığı romantik dram türündeki filmin konusu şöyle:

2/ 18
BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Bana Adını Sor

"Yasemin ve Hakan, yetiştirme yurdunda beraber büyüyen iki yakın arkadaştır. Yaşamlarını neredeyse hiç ayrılamadan geçiren bu ikilinin arasında sıkı bir bağ vardır ama her şey bu dostluk sevgisiyle sınırlı değildir. Yasemin yıllardır Hakan'ı sevmektedir, duyguları ise tek taraflıdır. Bir gün hayatlarına hiç beklenmedik bir anda Merve girer ve hepsinin yaşamları kökünden değişir. Öte yandan, tümünün hayatını değiştirecek kötü bir sürpriz Hakan'ı beklemektedir. Şimdi üçü arasında sancılı bir aşk üçgeni doğacaktır."

3/ 18
BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Çekmeköy Underground

Türkiye prömiyeri 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ulusal yarışma bölümünde gerçekleştiren filmin yönetmen koltuğunda, Aysim Türkmen var. Dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda, Can Sipahi, Kerem Can, Gözde Kocaoğlu, Barış Gönenen, Aslı Menaz, Onur Öztay, Hakan Ummak, Özer Arslan, Metin Göksel, Tülin Özen, Ayşe Selen ile Levend Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

4/ 18