Bu işte bir yalnızlık var!

Cem yılmaz - Ahu Yağtu çiftinin asıl ayrılık sebebi ne?

Bu işte bir yalnızlık var!

Bir boşanmaya beş muhtelif senaryo yazılır mı? Her senaryonun altından biri Hollywood aktörü dahil farklı bir şöhret belirebilir mi? Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çiftinin çevresinde dolandık; demeçlerinin altyazısını okuduk ortaya bambaşka bir evlilik hikâyesi çıktı

(Hürriyet)

1/ 15
Bu işte bir yalnızlık var!

Kurak magazin topraklarında bir anda yeşeren ‘Ahu Yağtu- Cem Yılmaz boşandı’ dedikodularının ve ‘iddialara göre’ haberlerinin ucu bucağı yok. Evet, evet tam bu tabirle aynı gün (3 Ocak Cuma) beş farklı gazetede, beş değişik manşet, beş muhtelif senaryo vardı.

2/ 15
Bu işte bir yalnızlık var!

Ama kalıp aynı: İddialara göre! ‘Kariyer’ dedi boşandı (Habertürk Magazin): “Yağtu, bir süredir Yılmaz’a eski oyunculuk günlerine dönmek istediğini söyler. Oğlu Kemal’in bakıcıların elinde büyümesini istemeyen Yılmaz, eşine ‘Hayır’ der, ‘Kariyerimi bitirdin’ler, ‘Ben çalışmak istiyorum’lar boşanmanın fitilini ateşler.” Fazla olağan, fazla süssüz bulduysanız, işin içinde ille de bir üçüncü kişi parmağı arıyorsanız bir diğerine geçelim!

3/ 15
Bu işte bir yalnızlık var!

Boşanma sebebi Cansu Dere mi? (Sabah Günaydın): “Yılmaz, yedi yıl aşk yaşadığı Cansu Dere’yi bir türlü unutamamış, bir süre önce de gizli gizli görüşmeye başlamış. Ahu Yağtu, Cansu Dere’nin Yılmaz’a attığı bir mesajı yakalayınca da ortalık karışmış.” O defter kapanalı çok oldu, üzeri tozla doldu mu diyorsunuz? Daha seksi, daha Hollywoodvari bir malzeme mi lazım? O da var!

4/ 15