Bu ünlüler hamileyken terk edildi

Bu ünlüler hamileyken terk edildi

Bu ünlüler hamileyken terk edildi

Bir bebek sahibi olacağını öğrenen bir çift için dünya aniden başka türlü dönmeye başlar, değil mi? Genel durum bu. Ama bazen işler beklendiği gibi gitmez. Tıpkı gösteri dünyasının bazı ünlülerinin başına gelenler gibi. İşte, tam da yeni doğacak bebeklerinin mutluluğunu yaşarken eşleri ya da partnerleri tarafından terk edilen hatta "babalık davası' ile uğraşmak zorunda kalan o ünlü kadınlar ve yaşadıkları trajik olaylar.

1/ 8
Bu ünlüler hamileyken terk edildi

BEBEK DE ONLARI BİR ARADA TUTAMADI

Takvimler 2006 yılının Aralık ayını gösteriyordu. Tom Brady ve Bridget Moynahan, iki yıllık ilişkilerini bitirdiklerini duyurdular.  Daha ay bitmeden Brady, şu anda eşi olan Gisele Bundchen ile ilk kez göz önüne çıktı. Bu olayın üzerinden sadece iki ay geçmişti ki Bridget Moynahan,  Tom Brady'den, yaklaşık 4 aylık hamile olduğunu açıkladı. Bu açıklama Brady'nin fikrini değiştirmedi. Bundchen ile ilişkisini sürdürdü, Moynahan ise oğlunu dünyaya getirip bekar bir anne olarak büyüttü.

2/ 8
Bu ünlüler hamileyken terk edildi

KARNI BURNUNDA NİŞANLISINI BIRAKIP GİTTİ

 

Kevin Federline,  Britney Spears ile tanışıp ona aşık olduğunda Shar Jackson ile nişanlıydı. O sırada Jackson da ikinci bebeğine hamileydi. Federline daha sonra Spears ile evlendi ve ondan da iki çocuk sahibi oldu. 2006 yılında da çift, olaylı bir biçimde boşandı.

3/ 8
Bu ünlüler hamileyken terk edildi

'ÇOCUĞUN BENDEN OLDUĞUNU KANITLA'


2006 yılında Eddie Murphy kendisini terk ettiğinde Mel B. dört aylık hamileydi. Bu durumu olduğundan daha trajik hale getiren ise Murphy'nin, çocuğun kendisinden olduğunun kanıtlanması için babalık testi istemesiydi. Eddie Murphy daha ayrılığın üzerinden fazla zaman geçmeden Tracy Edmonds ile birlikte olmaya başladı. Zaten bu ilişkinin de Murphy ibe Mel. B birlikteyken başladığı ortaya çıktı.

4/ 8