Bülent Ersoy olmak zormuş

İşte Benim Stilim Ünlüler'de yarışan Gizem Özdilli, bu haftaki gala gecesinde ‘İkonlar’ konseptiyle Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy oldu.

Bülent Ersoy olmak zormuş

‘İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışan Gizem Özdilli, bu haftaki gala gecesinde ‘İkonlar’ konseptiyle Türk sanat müziğinin ‘Diva’sı Bülent Ersoy oldu. Kostümü, makyajı, saçı ve takıları ile yaklaşık dört saatte hazırlanan Özdilli, “Diva Bülent Ersoy olmak zor. Her ayrıntıya dikkat ettim. Saçımın ucundan tırnağımın ucuna kadar Diva oldum. Diva’nın tüm videolarını izledim. Özellikle el hareketlerine çok çalıştım. Ersoy’un tırnağı bile çok özel” dedi. Özdilli, gala gecesinin birincisi oldu ve 10 Bin TL’lik ödül çeki aldı.

1/ 13
Bülent Ersoy olmak zormuş

2/ 13
Bülent Ersoy olmak zormuş

Egolarım yok legolarım var

İşte Benim Stilim-Ünlüler’in yarışmacılarından Gizem Özdilli, önceki gün bir mağazada alışveriş yaptı. Çekimlerin çok yoğun olduğunu belirten Özdilli, “Programda herkes gerçek Gizem’i görüyor. Canım sıkkınsa oturur ağlarım da” dedi. Gazetecilerin “Sizi yorumlayan jürinin yeterli olduğuna inanıyor musunuz?” sorusuna eski manken, “Oraya çıktığımda egolarımdan arınıyorum, orada legolarım oluyor” dedi.


Vatan / Makaron

3/ 13
Bülent Ersoy olmak zormuş

4/ 13