Çağla Heidi in izinde

Çağla Şikel oğlu Kuzey'i kucağına aldıktan 45 gün sonra podyuma çıktı.

Çağla Heidi
in izinde

Çağla Şikel Erol Albayrak’ın sirk konseptinden esinlenerek tasarladığı 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtımı önceki akşam Maçka Küçükçiftlik Park’taki sirk çadırında gerçekleşti. Gazete Habertürk'ün haberine göre; Koleksiyonun en dikkat çekici parçası olan kırmızı abiye tuvaleti, anne olduktan 45 gün sonra podyuma çıkan Çağla Şıkel sergiledi.

1/ 10
Çağla Heidi
in izinde

Podyumlara erken dönmesiyle ilgili soruları yanıtlayan Şıkel, şunları söyledi: “Fazla iş kabul etme taraftarı değilim. Bu kıyafeti Londra moda haftasında stil ikonu seçilen Sienna Miller tanıttı. Türkiye’de de ilk ben tanıtıyorum.” Hamileliği sırasında sadece 6.5 kilo alan ve eski formuna kısa sürede kavuşan Şıkel, hamileliği süresince, her zamankinden daha fazla yemek yediğini söyledi: “Hayatımda hiç bu kadar yemek yememiştim. Fast food, patates kızartması yiyordum. Tatlı sevmezdim; kavanozu kaşıklayarak yediğim çikolatalar havalarda uçuştu. Herhalde kredim çok fazlaydı. Bu genetik bir şey, kimse kusura bakmasın.”

2/ 10
Çağla Heidi
in izinde

KUZEY’İ OKUYUP ÜFLÜYORUZ

“Kuzey’den sonra hayatıma endişe diye bir kelime girdi” diyen Şıkel, sözlerine şöyle devametti: “Hiç öyle bir insan değildim. Şimdi ikimisli daha dikkatli davranıyorum. Arabayla giderken yanımdan biri hızlı geçtiğinde yüreğim ağzıma geliyor. Merdivenlerden inerken kucağımda o varsa daha dikkatli iniyorum. Dualarla, üfleye üfleye gidiyoruz. Hayatımızda gecegündüz diye bir şey kalmadı. Uyku diye bir şey yok. Bebeğin gazlı döneminde iki saat uyuyabiliyorsam ne mutlu bana.”

3/ 10
Çağla Heidi
in izinde

EMRE HARİKA BABA

Eşi Emre Altuğ’un kendisine her konuda destek olduğunu vurgulayan Çağla Şıkel, “Emre hem evlenilecek, hem eğlenilecek bir erkek. Çok eğlendiğim bir arkadaşım ve çok iyi bir eş. Tahminimden daha iyi bir baba oldu” şeklinde konuştu. Televizyon programında yerini Özlem Yıldız’a bırakan Şıkel, ocak ayında ekranlara döneceğini söyledi.

4/ 10