Çakması değil, gerçeği geldi ama..

Çakması değil, gerçeği geldi ama..

Dünyaca ünlü Rumen şarkıcı Inna’nın Gaziantep’te vereceği konsere, Inna yerine 'çakmasının' çıkacağı söylentisi kulaktan kulağa yayılınca 10 bin kişilik biletin satışa çıkarıldığı konsere, sadece 1500 kişi geldi. Gelişi efsaneye dönüşen Inna’nın gerçekten sahne aldığı konserde, sevilen şarkıcı hareketli şarkıları ve danslarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

1/ 10
Çakması değil, gerçeği geldi ama..

Kariyerine 2008'de çıkardığı ‘Hot’ albümüyle başlayan ve şarkıları ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristan, Yunanistan ve Türkiye'de müzik listelerinde 1 numaraya yükselen İnna’nın konseri aylar öncesinden kent merkezindeki billboardlar ve çeşitli reklam alanlarından duyuruldu.

2/ 10
Çakması değil, gerçeği geldi ama..

Antik Medya Grubu tarafından organize edilen konsere günler kala Inna’nın Gaziantep’e gelmeyeceği, hatta sahneye ünlü sanatçının benzerinin çıkacağı söylentisi yayıldı. Karataş Şahinbey Stadı’nda düzenlenen ve organizatörlerin 10 bin kişilik bilet satmayı planladığı konsere söylentiler nedeniyle yaklaşık 1500 kişi geldi.

3/ 10
Çakması değil, gerçeği geldi ama..

Inna’dan önce sahneye Romanyalı iki kardeşin kurduğu ‘Roller Sis’ grubu sahneye çıktı. Sahneye ünlü patenleriyle çıkan 'Roller Sis Grubu' söyledikleri şarkılar kadar seksi danslarıyla da gençleri coşturdu.

4/ 10