Cem Yılmaz - Araba

Cem Yılmaz önceki sabah erken saatlerde ofisine gidip koleksiyonuna eklediği 400 bin Euro’luk yeni Ferrari’sini test etti. Otomobili garajdan çıkarıp çalıştır an Yılmaz, motor sesini dinledi, aracı bir süre inceledikten sonra ofis çalışanlarıyla toplantıy

Cem Yılmaz - Araba

Motor sesini dinledi!

Cem Yılmaz önceki sabah erken saatlerde ofisine gidip koleksiyonuna eklediği 400 bin Euro’luk yeni Ferrari’sini test etti. Otomobili garajdan çıkarıp çalıştır an Yılmaz, motor sesini dinledi, aracı bir süre inceledikten sonra ofis çalışanlarıyla toplantıya girdi.
 
UMUT ÜNVER / MAKARON

1/ 50
Cem Yılmaz - Araba

Cem’in son gözdesi 400 bin Euro!

Ünlü şovmen Cem Yılmaz lüks otomobil koleksiyonuna, 400 bin Euro (1 milyon 116 bin lira) değerinde yeni bir Ferrari kattı. Koyu bir Fenerbahçeli olan Yılmaz’ın özel yapım aracının jantlarına kadar sarı lacivert olduğu görüldü.

2/ 50
Cem Yılmaz - Araba

İşte Cem'in son gözdesi! Mercedes 850 bin TL


Şovmen Cem Yılmaz garajına 850 bin TL?değerindeki Mercedes G350 model cipi de ekledi. Ayşe Hatun Önal’la birlikte olan Yılmaz’ın plakasının ‘AS’ olması ‘Ayşe’nin A’sı mı’ yorumlarına neden oldu.?
 

3/ 50
Cem Yılmaz - Araba

Cem'den satılık!

Ayşe Hatun Önal'la yeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz, bir klasik aracını daha satılıyor. Daha önce aynı galeride klasik araçlarını satan Yılmaz bu sefer 1926 model Morgan Brooklands marka spor üzeri açılan bilen tek kapı aracını satışa çıkardı.

4/ 50