Cem Yılmaz'ın aşkları

Cem Yılmaz'ın aşkları

Cem Yılmaz'ın aşkları

Ali Baba ve 7 Cüceler filmiyle vizyon tarihini bekleyen Cem Yılmaz bir yandan film heyecanını yaşarken, bir yandan da yeni başlayan aşkı için heyecanlanıyor. Magazin kulislerinde dolaşan iddialara bakılacak olursa başarılı komedyen yıllar önce G.O.R.A filminde bir araya geldiği Naz Elmas’la birlikte. Biz de komedyenin magazin gündemine bomba gibi düşen aşklarını bir araya getirdik.

Kaynak: Sözcü

1/ 13
Cem Yılmaz'ın aşkları

Cem Yılmaz’ın hayalindeki kadın, Leman dergisinde karikatür çizerken ortaya çıkardığı ve ‘İdealimdeki kadın’ olarak tarif ettiği ‘Korkunç Tilbe’ karakteri. Kendinden emin ve cinselliğiyle barışık bu kadın tipi Cem Yılmaz’ın beyaz atlı prensesinin çerçevesini oluşturuyordu. Yılmaz yaşadıklarıyla ilgili verdiği bir röportajında şöyle diyordu; “Kalbimi açıyorum, anlamıyor. Birtakım oyunlar yapıyor. Yapma bunu bana ya, yemiyorum. Bir türlü şöyle felsefesi olan, muhabbetimiz olacak birine rastlamadım. İlişkilerim karikatürlerim gibi..."

2/ 13
Cem Yılmaz'ın aşkları

Zeynep Tümerdem, Cem Yılmaz’ın ilk medyatik ilişkisi oldu. Doksanlı yılların sonunda başlayan ilişki duraklı molalı tam üç yıl sürdü.

3/ 13
Cem Yılmaz'ın aşkları

Her ne kadar Cem Yılmaz “Kadınları güldürmenin faydasını göremiyorum” dese de bir dönem birlikte olduğu Demet Şener; "Cem'i çok seviyorum. Beni çok güldürdüğü için ona birden aşık oldum" diyerek ilişkiden beklentisinin kahkaha olduğunun altını çizmişti. İlişkileri sadece bir ay sürdü.

4/ 13