Çukur'un final bölümü RTÜK'e şikayet edildi: Dini değerlerle alay ettiler!
Milli Gazete, Çukur dizisinin final bölümünü 'dini değerlere hakaret' olduğunu iddia ederek RTÜK’e şikayet etti.
![Çukur'un final bölümü RTÜK'e şikayet edildi: Dini değerlerle alay ettiler! - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2021/06/09/made-in-turkey-Q81X.jpg)
Milli Gazete, Show TV ekranlarında yayınlanan, Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümündeki final sahnelerinde dini değerlere hakaret olduğunu iddia ederek, RTÜK’e şikayet etti.
![Çukur'un final bölümü RTÜK'e şikayet edildi: Dini değerlerle alay ettiler! - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2021/06/09/0ba5af78472a2260b97941b6351bf3f0-84-PmqK.jpg)
Milli Gazete’nin haberi şu şekilde:
![Çukur'un final bölümü RTÜK'e şikayet edildi: Dini değerlerle alay ettiler! - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2021/06/09/ba4bedbee055b68c6fb8e56e3c9058cf-84-WKld.jpg)
“Show TV’de yayınlanan ve gençler üzerinde olumsuz etki oluşturmasıyla sürekli gündeme gelen 'Çukur' adlı dizi final bölümüyle yakamızdan düştü! Ancak, son bölümde sansürsüz bir şekilde yayınlanan ‘rakı masası’ ise büyük tepki topladı! Final bölümünde başrol oyuncuları bir masada rakı içerken sansürsüz bir şekilde sahnelenirken, gençlere de kötü örnek oldu. Dizi hakkında RTÜK’ün ne yapacağı ise merak konusu…”
![Çukur'un final bölümü RTÜK'e şikayet edildi: Dini değerlerle alay ettiler! - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h536q95gc/storage/files/images/2021/06/09/3348e31cbdebed1b01d020c7c581a8d8-84-OFxp.jpg)
“Show TV’de yayınlanan ve gençler üzerinde olumsuz etki oluşturmasıyla sürekli gündeme gelen 'Çukur' adlı dizi final bölümüyle yakamızdan düştü! Ancak, son bölümde sansürsüz bir şekilde yayınlanan ‘rakı masası’ ise büyük tepki topladı! Final bölümünde başrol oyuncuları bir masada rakı içerken sansürsüz bir şekilde sahnelenirken, gençlere de kötü örnek oldu. Dizi hakkında RTÜK’ün ne yapacağı ise merak konusu…”