Cüneyt Arkın paylaştı: Bir zamanlar İstanbul...
Türk sinemasının efsanesi Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.
![Cüneyt Arkın paylaştı: Bir zamanlar İstanbul... - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw750h650q95gc/storage/files/images/2021/08/12/cuneyt-arkin-takipcilerini-yillar-o-lKkV.jpg)
'Kara Murat' filmleri başta olmak üzere çok izlenen birçok projede yer alan Cüneyt Arkın, şu sıralar atv'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisiyle ekranlarda.
![Cüneyt Arkın paylaştı: Bir zamanlar İstanbul... - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw750h595q95gc/storage/files/images/2021/08/12/cuneyt-arkin-takipcilerini-yillar-o-1j9L.jpg)
Yeşilçam'ın en cesur sahnelerine imza atan usta sanatçı, yıllar önce çekilen, bir film karesine ait olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
![Cüneyt Arkın paylaştı: Bir zamanlar İstanbul... - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw750h359q95gc/storage/files/images/2021/08/12/cuneyt-arkin-takipcilerini-yillar-o-IStL.jpg)
"YÜKSELDİĞİMİZ YEŞİL ALANLAR..."
Arkın, 668 bin takipçisi bulunan Instagram'da yayınladığı kareye, "Levent'te bir zamanlar bizim yükseldiğimiz bu yeşil alanlarda şimdi siteler yükseliyor" notunu düştü.
![Cüneyt Arkın paylaştı: Bir zamanlar İstanbul... - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw750h669q95gc/storage/files/images/2021/08/12/cuneyt-arkin-takipcilerini-yillar-o-FC86.jpg)
TWITTER'A 'MAVİ TİK' TEPKİSİ
Cüneyt Arkın, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Usta sanatçı, geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşım ile Twitter'a sitemde bulunmuştu.