Denizi ağlatan hediye

Deniz Seki, babasının mezarının bulunduğu beldede ilk kez konser verdi.

Denizi ağlatan hediye

Alanya'nın Oba Beldesi'nde düzenlenen 10'uncu Turizm, Kültür, Sanat ve Portakal Festivali kapsamında sahneye çıkan Deniz Seki, Oba Belediye Başkanı Ak Parti'li Emin Hatipoğlu'nun verdiği hediye karşısında gözyaşlarını tutamadı.

1/ 8
Denizi ağlatan hediye

Konser sırasında sahneye çıkan Hatipoğlu, içinde Deniz Seki'nin Alanyalı olan babası İrfan Seki ile birlikte çekilen fotoğraflarının yer aldığı tabloyu Seki'ye hediye etti. 1996 yılında hayatını kaybeden babasının fotoğrafını gören Seki duygulandı. Gözyaşlarını tutamayan Seki, bugüne kadar böylesine güzel bir hediye almadığını söyledi. Konserine devam eden Seki, daha sonra halası Sebile Seki'yi sahneye davet etti. Seki, halasının elini tutarak babası İrfan Seki için “Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş” şarkısını söyledi.

2/ 8
Denizi ağlatan hediye

Bir izleyicinin kucağındaki 4 aylık Arda Dağ adlı erkek bebeği kucağına alarak şarkı söyleyen Seki, solistleri Yonca Kocadağ ile kardeşi Serkan Seki'yi de sahneye davet ederek birer şarkı söyletti.

3/ 8
Denizi ağlatan hediye

Kokain davasından tahliye edilmesinin ardından adliyeden işlemlerini tamamlamak için Seki'yi cezaevine götüren asker Halil Zeybek de konseri izleyenler arasındaydı. Zeybek, konseri Seki ile birlikte çekilen fotoğrafının yer aldığı gazete kupürü ile izledi. Zeybek, “Geçen yıl uyuşturucu davasında tahliye olmuştu. İşlemlerinin tamamlanması için cezaevine götürmüştüm. Daha önce de hayranıydım. Burada tesadüfen denk geldi ve hayranlıkla izliyorum” dedi.

4/ 8