Dizilerin finalleri nasıl bitecek

Severek izlediğimiz dizilerin sezon finalleri nasıl bitecek ?

Dizilerin finalleri nasıl bitecek

Dizilerin sezon finalleri nasıl bitecek?

Binbir Gece'de mutlu son!

Binbir Gece'de bütün sevdiklerinden uzaklaşarak kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Şehrazat, neye karar verecek? Gezen sezon finalinde düğün sahnesinde evlenmekten son anda vazgeçen Şehrazat bu kez nikah masasına oturabilecek mi? Bir türlü bir araya gelemeyen aşıklar Onur ve Şehrazat biraraya gelebilecek mi? Kaan'ın baba, Nilüfer'in anne özlemi sona erecek mi? Şehrazat ve Bennu'nun arası düzelecek mi? Kötü kalpli Eda yakalanabilecek mi? İşte bütün bu soruların cevabını Yönetmen Kudret Sabancı verdi.

Binbir Gece'de Yönetmen Kudret Sabancı Şehrazat'ın, mimar Engin Kayaoğlu ile nikah masasına oturmak üzereyken eski kocası Onur'a (Halit Ergenç'e) geri döneceğini belirtti.

1/ 7
Dizilerin finalleri nasıl bitecek

BENİM ANNEM BİR MELEK ASKER YOLU BEKLEYECEK

Benim Annem Bir Melek dizisinde Ali Sunal'ın askerliği nedeniyle erken final yapıldı. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği başrolünü Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal ve Dolunay Soysert'in paylaştığı dizi geçen hafta erken sezon finali ile tatile girdi. Dizinin son sahnelerinde Ali Sunal'ın askerliğe gidiş görüntüleri ekrana geldi ve 'Hayırlı Tezkereler' cümlesine yer verildi. Vatani görevini kısa dönem olarak yapacak olan Sunal, Ekim ayının sonunda dönecek ve dizi kaldığı yerden devam edecek. Sunal dizide rol gereği Ankara'da önemli bir iş seyahatine çıktı. Ali Sunal askerlik dönüşü Yaprak Dökümü'nün Leyla'sı Gökçe Bahadır ile evlenmeyi planlıyor.

2/ 7
Dizilerin finalleri nasıl bitecek

Finalde herkes muradına eriyor

KANAL D’NİN ÜÇ BÖLÜM SONRA FİNAL YAPACAK OLAN GOLD FİLM İMZALI DİZİSİ “ANNEM”, MUTLU SONLA BİTİYOR Senarist Gamze Özer’in Candan Erçetin’in “Annem” şarkısından esinlenerek kaleme aldığı ve iki yıldır Kanal D’de ilgiyle izlenen “Annem” dizisi finale yaklaştı. Başrolünü Talat Bulut ve Vahide Gördüm’ün paylaştığı, Gold Film - Faruk Turgut imzası taşıyan dizinin finali, mutlu sonla bitecek. Dizide iki yıldır bakan Musa Bayrı ve onun köftecilik yapan eski eşi Zeynep’in tekrar bir araya gelip gelmeyeceği tartışma konusuydu. Dizinin senaryo yazarı Özer, “Finalde dizinin bütün karakterlerinin hikâyesi mutlu sonla bitiyor. Bu arada finalde seyirciyi bir de sürpriz bekliyor. Herkes izleyince çok ama çok şaşıracak” dedi.

3/ 7
Dizilerin finalleri nasıl bitecek

Beklenmedik final!

Başrollerini Burak Hakkı ve Aslı Tandoğan'ın paylaştığı 'Dudaktan Kalbe' dizisinin kötü kalpli Cemil'i Yiğit Özşener, dizinin finalinin seyirciyi şoke edeceğini söyledi. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden beyazcama uyarlanan dizide akrabası Hüseyin Kenan'a olan kıskançlığı yüzünden türlü kötülükler yapan Özşener, "Herkes bana dizinin finalinin nasıl olacağını soruyor ama dizi öyle beklenmedik bir finalle sonuçlanacamk ki, herkes şaşıracak. İki yılın sonunda diziyi bitiyoruz" dedi.

4/ 7