Düğün sahte mi?

Venedik’te 200 davetli önünde ‘çakma nikâh kıyan’ Clooney-Alamuddin çifti, bugün resmen evleniyor.

Düğün sahte mi?

Sadece ‘şov devam etsin’ diye önceki gün Venedik’te 200 davetli önünde ‘çakma nikâh kıyan’ Clooney-Alamuddin çifti, bugün resmen evleniyor.

1/ 8
Düğün sahte mi?

İtalya’nın Venedik kentini ve dünya basınını günlerdir ‘meşgul’ eden George Clooney-Amal Alamuddin çiftinin önceki gün 200 davetli önünde kıyılan nikâhı, ‘çakma’ ve ‘Vogue’ dergisi için düzenlenen özel bir şov olarak kabul edilirken, resmi nikâh bugün Türkiye saati ile 14.00’te Belediye Sarayı’nda gerçekleşecek.

2/ 8
Düğün sahte mi?

Muhteşem resepsiyonda Clooney, Lübnan asıllı İngiliz Alamuddin’e 570 bin Euro (1.6 milyon TL) değerinde bir tek taş elmas yüzük takarken; davetlilerin yaka veya tuvaletlerine kontrol çipi takılması da gecenin konusu oldu.

3/ 8
Düğün sahte mi?

Cep telefonları, tabletler ve fotoğraf makinelerine de otel girişinde el kondu. Clooney’nin, en sevdiği şarkı olan, Nat King Cole’un “When I Fall in Love” resepsiyon boyunca üç kez orkestraya çaldırılırken, Aman Oteli’ndeki resepsiyonu ‘Vogue’ dergisi Genel Yayın Müdürü Anna Wintour’un yönettiği de gözden kaçmadı. Bu arada çok gizli tutulan Clooney’nin nikâh şahitliği için yapılan bahislerde Brad Pitt, Matt Damon ve Angelina Jolie’ye oranla bir adım önde.

4/ 8