Ekranların en kötüsü kim ?

İşte milyonları ekrana bağlayan dizilerin kötü karakterleri..

Ekranların en kötüsü kim ?

EKRANIN EN KÖTÜSÜ KİM?

Ferhunde, Oğuz, Eda, Cevriye, Cengiz, Nursel ve diğerleri... Onlar ekrana gelen dizilerin kötü karakterleri. Kimi daha güzel bir yaşam, kimi daha çok para, kimi sevmediği gelini, kimi de sevdiği için her türlü kötülüğü yapmaktan çekinmiyor. İşte ekranların kötüleri. Sizce en kötüsü kim?

1/ 20
Ekranların en kötüsü kim ?

ABDÜL (Recep Özgür Dereli)

‘Elveda Rumeli’ Mazhar Paşa’nın oğlu Abdül, Vahide’yi istemektedir. Ancak Vahide’nin gönlü Tıbbiyeli Mustafa’dadır. Ancak Abdül Mustafa’yı çıkartmak için İstanbul’a asker kaçağı olduğunu bildirir. Yakalanan Mustafa hapse atılır. Ancak bunun kendisi tarafından tezgahlandığı ortaya çıkınca, Abdül bu defa Dimitri ve çetesine yardımcı olur.

2/ 20
Ekranların en kötüsü kim ?

ALİ (Kanbolat Görkem Aslan)

‘Asi’ Demir’le ortak iş yapmak isteyen Ali, Asi’yi görünce ona aşık olur. Asi’yi Demir’den ayırmayı başarır. Hatta evlenme hayalleri bile kurar. Ancak Asi, Demir’e geri dönüce pes etmez. Onları ayırmak için her şeyi yapar. Asi’ye yakın olabilmek için Demir’in kız kardeşi Melek’e yanaşır. Onu kendine aşık eder. Ali ve Asi’nin karşı çıkmalarına rağmen Melek’le evlenir. Ancak Asi’den bir türlü vazgeçemez. Bunu öğrenen melek intihar eder.

3/ 20
Ekranların en kötüsü kim ?

CENGİZ (Vural Buldu)

‘Küçük Kadınlar’ Cengiz, eşi Şevkiye’nin yeğenlerinden Yeliz’e göz koyar. Kendi hazırladığı ilaçlı kolayı Yeliz’e içiren Cengiz, kötü emelini gerçekleştiremez. Bu olayı hiç kimseye anlatamayan Yeliz, büyük bir travma yaşar. Cengiz tacizlerini sürdürür. Şevkiye’yi ve onun en küçük yeğeni Cansu’yu döver. Daha fazla dayanamayan Şevkiye, onu öldürmeye çalışır ama başarılı olamaz. Cengiz felç olur.

4/ 20