Ekranların sevilen ekürileri

Tv programlarının sevilen yüzleri olan eküriler popüler olmaya başladılar...

Ekranların sevilen ekürileri

Hafta Sonu dergisinin derlediği, ekranın eski ve yeni ekürilerinin bazılarını biz de sayfalarımıza taşıdık...
Türk televizyon tarihinin en etkili ikilisi, hiç şüphesiz Mehmet Ali Erbil ve Çiğdem Tunç’tu. Birlikte Kahraman Afyonoğlu imzalı programları sevdiren ve TRT’nin o sıkı denetim kurallarını hayli zorlayan ikiliden bu yana, ekrandan pek çok ‘eküri’ geldi geçti. Son birkaç yılın popüler ikililerine bu sezonda yenileri eklendi... Hafta Sonu ekranın eski ve yeni ekürilerini topladı.

1/ 6
Ekranların sevilen ekürileri

Beyazıt Öztürk & Meral Okay
Televizyon ekranlarının yeni ikilisi Beyazıt Öztürk ve Meral Okay, yeni sezonda CNN Türk’teler. ‘Nası Yani?’ programını sürdüren ikili, ilginç konu ve konuklarla izleyicilerin karşısına çıkıyorlar. Programda daha önce oyuncu Güven kıraç, ondan önce de radyocu ve oyuncu Kadir Çöpdemir’le karşımıza gelen Beyaz, yeni ekürisine çok kolay uyum sağlamış görünüyor.

2/ 6
Ekranların sevilen ekürileri

Alişan & Çağla Şıkel

‘Cennet Mahallesi’ dizisinin ardından ‘İlle de Roman Olsun’ yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Çağla Şıkel ve Alişan, öylesine uyumlu bir beraberlik kurdu ki, peşinden sabah programı geldi. İkilinin sunduğu “Her Şey Dahil” adlı yapım birçok rakibini solladı. Programın içeriğinde magazinden sağlığa, güncel hayattan sinema ve dizilere kadar her şey var.

3/ 6
Ekranların sevilen ekürileri

Müge Dağıstanlı & Gülşen Yüksel

İki başarılı magazinci Kanaltürk ekranlarında ‘Orada Neler Oluyor?’ programını sunuyor. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, birbirleriyle çok iyi anlaşıyor ve paslaşıyorlar. Programda güncel hayat ve magazine dair her konuya değiniliyor. Konuklar şaşırtıcı açıklamalar yapıyor.

4/ 6