En çok tekrarı yayınlanan dizi hangisi?

İşte bitse de gitmeyen diziler...

En çok tekrarı yayınlanan dizi hangisi?

Raytingkurdu.com Türk televizyonlarında en çok tekrarı yayınlanan dizileri derledi. İşte bitse de gitmeyen diziler...
10- GENİŞ AİLE

2009 yılında Kanal D de yayın hayatına başlayan dizi,sonrasında Star Tv’ye transfer oldu. Cevahir, Koyu Bilal, Kuddusi Baba, Zekai, Mürsel ve Nazan gibi karakterleri ile fenomenleşen dizi rating rekorları kırdı. Gündüz ve gece kuşağında tekrarı yayınlanan dizi yüzlerce kez yayınlanmasına rağmen yüksek izlenme oranları almaya devam etmektedir.

1/ 11
En çok tekrarı yayınlanan dizi hangisi?

9- SİHİRLİ ANNEM

Dizinin ilk bölümü 27 Şubat 2003'te Kanal D'de yayınlandı. 118. bölümün ardından 2006 yılında Star Tv ye geçti.4. sezon, 130. bölümüyle sona erdi. 5 yıl sonra yoğun istek üzerine tekrar Star TV'de yayınlanmaya başladı. 3 sezon daha yayınlandıktan sonra 10.03.2012'de 7. sezon 240. bölümüyle ekranlara veda etti.Dizi yayınlandığı ilk 2 sezon boyunca 36 kez 1. olarak büyük bir rekora imza attı. Efsaneler arasına adını yazdıran Sihirli Annem’in hem Kanal D’de Hem de Star Tv’ de yüzlerce kez tekrarı yayınlandı. Özellikle dizinin tekrarları hafta sonu sabahları çocukların vazgeçilmezi oldu.

2/ 11
En çok tekrarı yayınlanan dizi hangisi?

8- BEZ BEBEK

Acemi Cadı, Sihirli Annem, Selena gibi fantastik komedi ve çocuk dizilerinin tutması ile Bez Bebek’te 2007 yılının Eylül ayında Fox Tv’de yayın hayatına başladı. Nana, Hakan, Kulina, Makbule, Şoker gibi karakterlerin çocuklar tarafından çok sevilmesi ile Fox Tv ekranlarında Bez Bebek tekrar bölümleri furyası başladı. Hatta bu tekrarlar öyle boyutlara ulaştı ki sabah öğle Akşam olmak üzere neredeyse günde 4 5 kez tekrarı verildi. Tekrar bölümler konusunda rekortmen dizilerden bir tanesi olarak Bez Bebek adını tarihe altın harfler ile yazdırdı.

3/ 11
En çok tekrarı yayınlanan dizi hangisi?

7- PİS YEDİLİ

Orço’su, Trafo’su Cimbom’u ve bir çok karakter ile Pis Yedili hatırı sayılır bir kitleye sahip. Fakat dizinin çok şanslı olmadığı yadsınamaz bir gerçek. Nedeni ise Pis Yedili iki rekor sahibi bir dizi. Bir gün içerisinde 7 saat 10 dakika yayınlanarak kırılması güç bir rekora imza attı. Diğer rekoru ise gün değiştirme konusunda. Show Tv tarafından 8 defa günü değiştirilen dizinin izleyici kitlesi,Pis Yediliyi hangi gün izleyebileceği konusunda şaşırmış durumda. Onca olumsuzluğa rağmen Pis Yedili hala çok izlenen dizilerden bir tanesi.

4/ 11