En stil sahibi ünlüler

Hello dergisinin editörleri 2009'un en stil sahibi kadın ünlülerini seçti.

En stil sahibi ünlüler

HELLO! dergileri, dünya çapında 13 milyon okuyucuya ulaşmanın mutluluğunu 65 yılın deneyimiyle birleştirerek elegan isimlerin hayatına ışık tutuyor. Tam 13 ülkede yayımlanan HELLO!’nun editörleri 2009’un yıldızlarını seçti. Yüzde 71 oyla Ürdün Kraliçesi Rania, 2009’un en stil sahibi kadını seçildi.

1/ 24
En stil sahibi ünlüler

1 - ÜRDÜN KRALİÇESİ RANIA

Ürdün Kralı Hüseyin’in eşi, dört çocuk annesi Kraliçe Rania, çocuk ve kadın hakları savunucusu olarak tüm dünyayı geziyor. Stili ve şıklığıyla göz kamaştıran kraliçe, oyların yüzde 71’ini toplayarak birinci oldu. HELLO!’ya şu açıklamayı yaptı: “Hayatlarına eleganlığı katıp günlük yaşamlarında da aynı tadı alan insanları beğeniyorum. Her zaman şık olamazsınız ama davranışlarınızla, kişiliğinizle ve saygınlığınızla bunu yaratabilirsiniz. Elegan olmak, insanın içinden gelen ve geliştireceği bir şeydir. Kıyafetlerimiz sadece bunu yansıtmanın bir yoludur.”

2/ 24
En stil sahibi ünlüler

2 - CARLA BRUNI SARKOZY
Fransa’nın first Lady’si Carla Bruni, Sarkozy ile ilişkisi başladığından beri tüm dünyada moda meraklılarının takip ettiği şık isimlerden biri. Bruni, HELLO! editörlerinin ikinci tercihi

3/ 24
En stil sahibi ünlüler


3 - ANGELINA JOLIE
Yıl boyunca sayfalarımızı süsleyen, ilgimizi çeken kadınlardan Angelina Jolie, zarafeti ve güzelliğiyle üçüncü isim oldu.

4/ 24