Erkeği zekamla zevkten öldürürüm

Sosyetik güzel Ivana Sert, HT Magazin'e konuştu...

Erkeği zekamla zevkten öldürürüm

İşte Sert'in o röportajı...
Ivana Sert, 34 yaşında güzel bir kadın. Dışarıdan bakıldığında pahalı kıyafetler giyen, gezip tozan, yediği önünde yemediği arkasında olan şaşalı bir yaşam süren biri olduğu kanısına varılıyor. Ne var ki Sert’in sorularımıza verdiği cevaplarla hiç de sanıldığı gibi lüks bir yaşam sürmeyen son derece mütevazı ve manevi değeri yüksek biri olduğu ortaya çıkıyor. 5 TL’ lik tişörtler giydiği ni söyleyen Ivana Sert, en pahalı giysisinin 2 bin 500 TL’lik ayakkabısı olduğunu dile getirdi.

1/ 26
Erkeği zekamla zevkten öldürürüm

L'Oréal Grubu bünyesinde yer alan Matrix'in sponsorluğunda stil danışmanı olarak Anadolu'ya turneye çıkmaya hazırlanan Ivana Sert, zengin olmayan bir adama âşık olabileceğini, kendisinin de tezgahtarlık yapıp bulaşık yıkayabileceğini dile getirdi. Son din olduğu için diğer dinleri kapsayan İslâmiyeti beğendiğini belirten Ivana Sert, sık sık din değiştirdiği Tuğçe Kazaz'ı dengesiz biri olarak değerlendirdi.

2/ 26
Erkeği zekamla zevkten öldürürüm

ASIL İŞİNİZ NEDİR? MODA TASARIMCILIĞI MI YOKSA İŞ KADINLIĞI MI?

Asıl işim tasarımcılık. Restoran işletmeciliği ve televizyon çalışmalarım da işin işine girince otomatikman iş kadını da oluyorum. Televizyon programcılığını çok seviyorum. Moda üzerine programlar, insanlara nasıl giyinmeleri gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmak tam bana göre. Bu nedenle kendim bir program yapacağım. Ayrıntıları da belirginleştiği zaman paylaşacağım.

3/ 26
Erkeği zekamla zevkten öldürürüm

İZCE KARİYERİNİZDEKİ DÖNÜM NOKTASI NEDİR?

'Sex and City' dizisinde oyuncuların giydiği mayoları tasarlamak olmuştur. Böylelikle hem tanındım hem de kariyerimde izleyeceğim yolu daha belirgin hale getirmiştir. 'Sex and City'nin yapımcıları benim tasarımlarımı beğenmeselerdi büyük bir olasılıkla konservatuvar eğitimini aldığım piyanist veya balerin olacaktım. Bu iki işte ne kadar başarılı olacağımı bilmiyorum. Belki çok başarılı olacaktım belki de olmayacaktım.

4/ 26