Erkek arkadaşımdan tokat yedim

'Erkek arkadaşımdan tokat yedim'

Erkek arkadaşımdan tokat yedim

NTV’de yayınlanan “Zor İşler” adlı programı hazırlayıp sunan Dilara Gönder, önümüzdeki aydan itibaren GQ Türkiye için ünlü erkeklerle röportajlar yapacak. Dergi, röportajlarından önce Gönder’i sayfalarına taşıdı, ünlü spikere hakkında merak edilenleri sordu.

1/ 19
Erkek arkadaşımdan tokat yedim

* Bu kadar güzel bir kadın illa ki okul zamanında da okulun en popüleridir diye düşünüyor insan. Sahi öyle miydiniz?

- Dış görünüşümle değil ama yerimde duramamamla, her taşın altından çıkmamla, sınıfın en çok konuşanı olmamla ve tiyatro olsun, spor olsun, katıldığım sosyal aktivitelerle ne yalan söyleyeyim; evet, biraz popülerdim.

2/ 19
Erkek arkadaşımdan tokat yedim

* Spora merak o zamandan geliyor öyleyse...

- Aynen öyle. Kendimi bildim bileli sporla ilgileniyorum. Ama mesleğe spor spikeri olarak başlamamın nedeni sporu sevmem değil, televizyonculuğa olan tutkumdur.Yeditepe Üniversitesi’nde Sinema, Radyo ve Televizyon okurken staj yapmak için evime en yakın yeri, Fenerbahçe TV’yi seçtim. Önce müzik programı yapmaya başladım, ardından tek bir alanda ilerlemem gerektiğini düşünerek spor spikerliğine geçtim.

3/ 19
Erkek arkadaşımdan tokat yedim

* Peki ya ana haber spikerliği? Hiç bu alana geçmeyi düşündünüz mü?

- İşte onu yapamam. Birkaç yıl önce çok takdir ettiğim bir isimden, rahmetli Mehmet Ali Birand’dan ana haber spikerliği yapmam için teklif gelmişti. Ancak ben o koltuk için biraz küçük olduğumu düşünüyorum. Sahada ana haber için muhabirlik yapmadım. Bu nedenle o koltuğu dolduramam. Ama sahadan geldiğinde, o koltuk daha bir anlam taşıyor.

4/ 19