Evimiz kalemizdir

Evimiz kalemizdir

“EVİMİZ KALEMİZDİR”
Bir sene önce Roma’da evlenen Selin Denizli - Abdullah Burnaz çifti, Beykoz Konakları’ndaki evlerinin kapısını HELLO! Decor’a açtı.

1/ 16
Evimiz kalemizdir

Evlerine Temmuz 2011’de taşınan çift, bu siteyi sessiz ve sakin, doğanın içinde olmasının yanı sıra çocuklar için korunaklı ve rahat olması nedeniyle tercih etmiş.

2/ 16
Evimiz kalemizdir

500 metrekare eve ilk taşınıldığında ev bakımlı vaziyette olmasına rağmen çeşitli değişiklikler ve tadilatlar yapılmış. Detayları Selin Denizli Burnaz şöyle anlatıyor;
“Eve ilk taşındığımızda elbette dökülen bir ev değildi ama parkeleri ve banyoları değiştirdik. Bahçenin bakımı, evin genel boyası ve çeşitli tadilatları yapıldı. Abdullah, Beykoz Konakları’nda bugüne dek dokuz villanın iç mimarisini yaptı. O esnada çeşitli kırım döküme girilmiş ve yaşam alanları daha fonksiyonel hale getirilmiş. Biz de öyle bir ev isterdik ama şu an iki kişi yaşadığımız için evin orijinal halini yeterli bulduk."

3/ 16
Evimiz kalemizdir

“Bu arada insanın eşinin iç mimar olması aslında zor bir durum. Her ne kadar evimizin mobilya seçimini ben yapmış olsam da yerleştirme ve renklerle ilgili seçimi kendim yaptım sanırken gördüm ki hep Abdullah’ın dediği olmuş. İç mimarların olayı bu sanırım, sen kendin yaptın sanıyorsun ama aslında onlar sana isteklerini yaptırmış oluyorlar. Ne yapalım, en azından ben de Abdullah Burnaz gibi ünlü bir mimarla çalıştım diyebilirim. Bu da bir şeydir”

4/ 16