Fahişe rolünü kendisi istemiş!

Fahişe rolünü kendisi istemiş!

Ekin Türkmen, yeni dizisi ‘Karakol’da zengin müşterileri olan bir eskort kızı canlandırıyor. Türkmen, sıradan başroller yerine bu tarz farklı karakterleri canlandırmayı sevdiğini söylüyor

1/ 21
Fahişe rolünü kendisi istemiş!

*** Yeni dizi Karakol'da seyirci nasıl bir Ekin Türkmen izleyecek?
Bir hayat kadınını oynuyorum. Çocuğu da olan bir kadın. Ertan Saban'ın oynadığı evli polis Reşat karakterine âşık. Songül uyuşturucu bulmak için hayat kadınlığı yapan biri. Bu yola nasıl düştüğüyle ilgili konular dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak.

2/ 21
Fahişe rolünü kendisi istemiş!

*** Klasik bir polisiye değil gibi!
Herkes adalet ister. Adalet herkesin baktığı yere göre değişir. Bunun gibi adaleti, doğruyu sorgulatacak bir hikâyemiz var. Üstüne düşüneceğimiz çok başarılı bir polisiye hikâye. İlk üç bölüm senaryosunu okudum ve beğendim. Çok soft bir iş değil. Derinliği olan zeki bir iş. Zeki izleyicinin takip edebileceği bir iş.

3/ 21
Fahişe rolünü kendisi istemiş!

*** Bu anlamda Behzat Ç.'ye benzetenler de oldu. Sizce de benziyor mu?
Asi bir polis imajını tanıtımlarda görünce benzetenler oldu. Ama izleyince benzemediğini çok farklı ve sıra dışı bir iş olduğunu anlayacaklar. Senaryosuyla ses getirecek bazı düşüncelere sahip. Gerçekçi bir dizi. Polisiye kısmı benziyor sadece.

4/ 21