Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

“Kurt Seyit ve Şura İstanbul’da” dizisiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen, Instyle dergisinin ekim sayısı için objektif karşısına geçti.

1/ 23
Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

* Bugünlerde hayatından memnun musun?

İyi, gayet iyi gidiyor. Güzel ve hareketli geçiyor. Aslında bir buçuk senedir durup, dinlenmeden çok yoğun bir tempoda çalışıyorum ve alıştım. O yüzden çok mutluyum. Aslında bu yaşlarda her şey çok hızla gelişiyor, değişiyor. Kişinin algısı, bakış açısı... Ama benim iç dünyam hep aynı, iki sene öncesinden farklı hissetmiyorum.

Dışarıdan farklı görünüyor olabilirim: 28 yaşındayım ve bu yaş kadının kırılma noktasıdır. Hatta literatürde yeri var ve yaş geçişi yaşıyor olabilirim. Bu dönemde anneyle babayla ilişkiler değişir, aile içindeki ilişkiler gelişir, olgunlaşır. Sorumluluk duygumun arttığını söyleyebilirim. Belki de bu tür değişimlerin olgunluğu yansıyordur.

2/ 23
Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

* Öncesine dönersek Türkiye’ye geleli 8 yıl oldu. Büyük bütçeli yapımlarda en beğenilen erkek jönler ile aynı işlerde yer aldın. Şimdi Kurt Seyit ve Şura İstanbul’dasın. Nasıl gidiyor?

Dizide henüz çok yeniyim ve güzel gidiyor. Uzun bir hazırlık süreci olan, 13 bölümü yayınlanmış, oturmuş bir diziye dahil oldum ve böyle bir sete dahil olmak rahatlık. Çünkü herkes birbirine alışmış, düzen oturmuş ve işler aksamıyor. Eksiksiz bir sete katılmış olmanın keyfini yaşıyorum ve benim açımdan çok rahat bir geçiş olduğunu söyleyebilirim. Çünkü devam eden bir projeye daha önce hiç dahil olmamıştım.

3/ 23
Fahriye Evcen bilinmeyenlerini anlattı

* Münver (Murka) nasıl bir kadın?

Münver, 20’li yaşlarında genç ve aşık bir kadın. Hayatı tozpembe görüyor... Aslına bakarsan oynadığım birçok karakterde ortak nokta bu. Genç ve aşık kadınların hikayesini canlandırdım. Farklı tarafıysa Münver’in annesinin çok baskıcı oluşu ve kızını sürekli kontrol etmesi.

4/ 23