Film çekimini gerçek sandılar !

İzmir'in Alsancak semtinde halk, film çekimini gerçek sandı ve olanlar oldu..

Film çekimini gerçek sandılar !

İZMİR'in Alsancak semtinde, yönetmenliğini Kağan Erturan'ın yaptığı ‘En Mutlu Olduğum Yer’ adlı sinema filminin çekimleri yapıldı. Yoldan geçenlerden bazıları, çekimler sırasında silahların kullanıldığı aksiyon sahnelerinde yere düşenlerin, gerçekten vurulup, öldüğünü sandı.

1/ 7
Film çekimini gerçek sandılar !

Yönetmenliğini Kağan Erturan'ın, görüntü yönetmenliğini Suat Kutlu'nun yaptığı, senaryosunu Ümit Ünal'ın yazdığı, başrolünü ise ‘Yaprak Dökümü’ dizi filmi oyuncularından Nihat Altınkaya ile ‘Binbir Gece’ dizisinde oynayan Ezgi Aşaroğlu'nun paylaştığı ‘En Mutlu Olduğum Yer” filminin bir bölümünün çekimleri, Alsancak semtinde Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde gerçekleştirildi.

2/ 7
Film çekimini gerçek sandılar !

İzmir'in en kalabalık yerlerinden olan cadde zaman zaman yaya trafiğine de kapatılarak film setine dönüştürüldü. Çekilen film sahneleri büyük heyecan yarattı. Senaryo gereği mayfadan kaçan sevgililer ile ellerindeki silahlarla peşlerinden koşanlar arasında yaşanan kovalamacayı, rol gereği masalardan yere düşenleri, ölenleri, gören İzmirliler'den bazıları ilk etapta film çekildiğini anlamayıp, gerçek sandı

3/ 7
Film çekimini gerçek sandılar !

Aralarında ağlayanlar bile oldu.
Yaz sonlarında sinemalarda vizyona gireceği belirtilen filmde, İstanbul'dan, mutlu oldukları yer olan İzmir'in Foça İlçesi'ne gitmek için yola çıkan iki sevgilinin, yol boyunca yaşadığı maceralar ve kendilerini takip eden mafyadan kaçışları anlatılıyor. Hareketli sahneleri olan filmin ilgi görmesi bekleniyor.

4/ 7