Genç çift gizlice evlendi !

Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu dün aile arasında kıyılan nikâhla evlendi.

Genç çift gizlice evlendi !

Altın Portakallı oyuncu Vildan Atasever (29) ile yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu kendisi gibi ödüllü oyuncu sevgilisi İsmail Hacıoğlu (25), dün aile arasında kıyılan nikâhla evlendi.

1/ 12
Genç çift gizlice evlendi !

İlişkileri önceki yıl Cemal Şan’ın yönettiği “Gece Sesleri” dizisinin setinde başlayan çift, geçen ekim ayında yine aile arasında nişan yüzüğü takmıştı. Atasever ile Hacıoğlu, evleneceklerini en yakın arkadaşlarından bile gizledi.

2/ 12
Genç çift gizlice evlendi !

Atasever, evlenmek için Özcan Deniz ve Kenan Ece ile başrol oynadığı “Samanyolu” dizisinin setinden üç gün izin aldı. Evlendiklerinin duyulmaması için gösterişli bir düğün yerine aile arasında sade bir nikâh töreni yapmayı tercih ettiklerini belirten Hacıoğlu, “Evet. 2,5 saat önce evlendik. Çok mutluyuz. Ancak bunun duyulmasını istemedik. Bizim evliliğimizi kimsenin merak ettiğini düşünmüyoruz. O yüzden de düğün yapmadık.

3/ 12
Genç çift gizlice evlendi !

Aile arasında evlendik. Şu an da ailemizin yanındayız” dedi. Çiftin evlendiğini gazetecilerden duyan oyuncu arkadaşları ise “Zaten bir süredir evlenmeyi planlıyorlardı ama bize haber vermediler” yorumunu yaptı.

4/ 12