Günün magazin haberleri!

Günün magazin haberleri!

Günün magazin haberleri!

‘O çanta sizin için pahalı’

VATAN DIŞ HABERLER

3 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin ünlülerinden olan Oprah, beğendiği çantaya ‘ödeyemeyeceği’ gerekçesiyle bakamadı.

Defalarca en zengin ünlüler listesinin zirvesine oturan ABD’li televizyon yıldızı Oprah Winfrey, İsviçre’de bir mağazada, bakmak istediği çantanın çok pahalı olduğu gerekçesiyle satış görevlisi tarafından geri çevrildi. Olayın, yakın arkadaşı Tina Turner’ın düğünü için Zürih kentine gittiğinde başına geldiğini ifade eden 59 yaşındaki programcı, alışveriş için bir butiğe girdiğini ve satış görevlisine çantaya bakmak istediğini söyledi. Görevli tarafından çantanın fiyatının 38 bin dolar olması yüzünden reddedilen ünlü televizyoncu, “Hayır, o çanta sizin için çok pahalı” cevabıyla karşılaşınca şok oldu.

1/ 16
Günün magazin haberleri!

Mağaza özür diledi

Bakmak için ısrar etmesine rağmen, satış görevlisi çantanın ödeyemeyeceği kadar pahalı olduğunu söyleyerek, Winfrey’i daha ucuz çantalara yönlendirmeye çalıştı. Sonunda pes eden Winfrey, “Evet, haklısınız galiba” diyerek mağazayı terk etti. Trois Pommes isimli lüks butik, daha sonra çok üzgün olduklarını ve bu yanlış anlaşılma için özür dilediklerini belirtti. Aynı zamanda dünyanın en zengin siyahi milyarderi olan ünlü televizyoncu “Anlaşılıyor ki, ırkçılık hala var” diyerek yaşadıklarına tepki gösterdi.

2/ 16
Günün magazin haberleri!

İşte yepyeni A.Ş.K

Adını Feriha Koydum’la büyük bir hayran kitlesi oluşan Hazal Kaya’nın yeni dizisi A.Ş.K’ın kadrosu ve konusu iyice şekillendi. Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can gibi isimlerin oynadığı dizinin konusu sır gibi saklanıyordu. A.Ş.K’ta spor akademisinde tanışmış, ailelerine güçlükle bakan Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) hayatlarına giren Şebnem (Aslı Tandoğan) karakteriyle yaşadıkları değişimi anlatıyor.

3/ 16
Günün magazin haberleri!

Ölmek üzere olan Şebnem, aşkı tatmadığı için Azra, Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanıyor. Eylül’de başlayacak A.Ş.K ‘Aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan?’ sloganıyla da izleyiciyi çarpacak gibi görünüyor.

4/ 16