Günün magazin olayları

Günün magazin olayları

Günün magazin olayları

Kaçamak yaptı

ŞARKICI Yusuf Güney, önceki gece kaçamakta yakalandı. Bulunduğu mekãnda birlikte eğlendiği iki güzelden biriyle çok samimi olduğu gözlenen Güney, bu güzelle otomobiline bineceği sırada gazetecileri fark etti. Güney’in kız arkadaşı hızla mekâna dönerken, genç şarkıcı yurtdışı plakalı aracına binerek hızla gözden uzaklaştı.

1/ 8
Günün magazin olayları

Yeni şarkısı şimdiden dillerde

ÜNLÜ şarkıcı Sibel Can, ilk kez Show TV’nin yılbaşı çekimlerinde söylediği ‘Kış Masalı’ adlı yeni şarkısını Günay’daki programında yeniden seslendirdi. Şarkının kısa zamanda sevenleri tarafından ezberlendiğini gören Can, çok yakında yeni albümünü dinleyicileriyle buluşturacağının müjdesini verdi. Önümüzdeki hafta albümün fotoğraf çekimleri için objektif karşısına geçecek olan Can ayrıca, Kaşmir Halı’nın yeni reklam filminde de rol alacak.

2/ 8
Günün magazin olayları

Sakallı Mithatcan

SEZEN Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer, önceki gün ünlü prodüktör Polat Yağcı ile birlikte Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’daydı. Sabah kahvaltısında buluşan ikilinin, Mithat Can Özer’in yeni çıkaracağı albümle ilgili fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi. Özer’in son zamanlarda çok popüler olan sakal uzatma modasına uyduğu dikkatlerden kaçmadı.

3/ 8
Günün magazin olayları

Sürpriz buluşma

Nurgül Yeşilçay'la samimi fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra gündemden düşmeyen işadamı Ozan Kaçmaz bu kez de 'Avupa Yakası'nın Selin'i Evrim Akın'la Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir masada mekân sahibi Onur Büyükalp ile birlikte sohbet eden ikili, gazetecileri fark edince hızlı yerlerini değiştirdiler. Bu sırada patlayan flaşlardan Akın'ın oldukça rahatsız olduğu görüldü. İkili, daha sonra mekânın içine geçerek sohbetlerine orada baş başa devam ettiler.

4/ 8