Hangi rolleriyle ünlü oldular?

Bakalım ünlü oyuncuların 5, 10 ya da 20 yıl önceki hallerini hatırlayacak mısınız

Hangi rolleriyle ünlü oldular?

BU HALLERİNİ HATIRLIYOR MUSUNUZ Onlar bu hafta sonu Kodak Tiyatrosu'nun koltuklarında nefes nefese 'hangi isim açıklanacak' diye bekleyecekler. Onlar harıl harıl büyük geceye hazırlanadursun biz de 2014 Akademi Ödülleri'nde en iyi oyuncu dallarında heykelcik için mücadele eden ünlülerin belki de artık unutulan eski hallerini bir hatırlayalım istedik... Bakalım ünlü oyuncuların 5, 10 ya da 20 yıl önceki hallerini hatırlayacak mısınız.

1/ 26
Hangi rolleriyle ünlü oldular?

Bu masanın üzerinde oturan üniformalı genç kız Cruel Intentions 2 adlı video filminde rol aldığında kariyerinin henüz çok başındaydı. Kim mi o genç oyuncu...

2/ 26
Hangi rolleriyle ünlü oldular?

Bu yıl neredeyse bütün önemli ödüllerin listesinde yer alan American Hustle'daki performansıyla en iyi kadın oyuncu dalında aday olan Amy Adams'tan başkası değil.

3/ 26
Hangi rolleriyle ünlü oldular?

Sene 1987'ydi. Bu küçük çocuk "anne yok, baba yok, viski soda yok" diye ağlıyordu. Aradan 27 yıl geçti. Güneş İmparatorluğu filminde rol aldığında 13 yaşında olan bu çocuk çok yol kat etti. Bu yıl da en iyi erkek oyuncu dalının güçlü adaylarından.

4/ 26