Hazal Kaya

'Aşk-ı Memnu' dizisinin Nihal'i 19 yaşındaki Hazal Kaya güzellik sırlarını Kita'nın Dünyası'na anlattı..

Hazal Kaya

HAZAL KAYA'NIN GÜZELLİK SIRLARI

'Aşk-ı Memnu' dizisinin Nihal'i 19 yaşındaki Hazal Kaya güzellik sırlarını Kita'nın Dünyası'na anlattı... Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü'nde eğitimine devam eden Hazal, makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bile bakmadan ruj sürdüğünü gülerek hatırlıyor. Kaya'nın renkler dışında başka bir tutkusu ise parfümler!

1/ 11
Hazal Kaya

Dizide sizi upuzun ve dümdüz saçlarınızla gördük bir süre. Yeni dönemde Nihal'in görünümünde bazı değişiklikler olacak mı?

Evet. Artık Nihal büyüyor, daha kadınsı giyinmeye, makyaj yapmaya başlıyor. Eskiden sette saçımın ve makyajımın yapılması yarım saat sürerdi. Sadece fondöten ve biraz allık sürülürdü. Şimdi far sürülüyor, bol maskara uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok vakit alıyor.

2/ 11
Hazal Kaya

Nihal'le aranızda ne gibi benzerlikler var?

Aslında ikimiz de aynı yaştayız ve üniversiteye hazırlık sürecini de aynı dönemde yaşadık. Bunun dışında pek benzediğimizi söyleyemem. Ben Nihal kadar hanım hanımcık değilim. Tarzımız çok farklı. Farklı renkleri denemekten, kendimde değişiklik yapmaktan hoşlanıyorum.

3/ 11
Hazal Kaya

Daha çok gençsiniz; cildiniz ise pürüzsüz görünüyor. Onu bu şekilde korumak için neler yapıyorsunuz?

Temizliğine çok önem veriyorum. T bölgesi yağlı ama sivilce problemi yaşamadım. The Body Shop'un ürünleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada bir peeling de yaparım. Gül suyunu tonik yerine kullanıyorum. Bu annemden öğrendiğim bir güzellik tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor ve canlandırıyor

4/ 11