Hollywoodun en çirkin ünlüsü

Victoria Spelling ya da herkesin bildiği adıyla Tori Spelling, Hollywood'un en çirkin ünlüsü..

Hollywoodun en çirkin ünlüsü

GÜZELLER DİYARININ EN ÇİRKİN ÜNLÜSÜ

Hollywood yıldızlarının olmazsa olmaz özelliği güzelliktir. Yetenekleri sınırlı bile olsa güzel görüntüleri onlara pek çok kapıyı açabilir. Ama sinema dünyasının başkentinde bu kuralı bozan bir kişi var ki o da Victoria Spelling ya da herkesin bildiği adıyla Tori Spelling.

1/ 16
Hollywoodun en çirkin ünlüsü

En üretken yapımcı olarak Guinnes Rekorlar Kitabı'na da giren efsane yapımcı Aaron Spelling ile Candy Spelling'in kızı olan Tori, elindeki tüm imkanlara ve geçirdiği tüm estetik operasyonlara rağmen Hollywood'un en çirkin ünlüsü olma özelliğini yıllardır elinde tutuyor.

2/ 16
Hollywoodun en çirkin ünlüsü

1973 doğumlu Spelling; Charlie'nin Melekleri, Hanedan, Aşk Gemisi, İkiz Tepeler, Melrose Place, Hayal Adası gibi bir döneme damga vuran dizilerin yapımcısı olan babası Aaron Spelling sayesinde henüz küçük bir çocukken oyunculuğa adım attı.

3/ 16
Hollywoodun en çirkin ünlüsü

Pek çok meslektaşının aksine doğanın ondan esirgediklerinin eksikliğini babasının nüfuzu sayesinde kapatan Spelling; aralarında Hayal Adası, Beverly Hills 90210, Melrose Place gibi dizilerde ve Çığlık, Korkunç Bir Film gibi sinema filmlerinde rol aldı.

4/ 16