Hollywoodun korkak yıldızları

Hollywood'un sevilen birçok yıldızının aslında beklenmedik korkuları var..

Hollywoodun korkak yıldızları

Carmen Electra:

O, 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldızı olsa da, şimdi sıkı durun! Onun neden korktuğunu tahmin bile edemez ve ona yakıştıramazsınız! Electra, suya girmeye çok korkuyor. Çocukluğundan beri her an boğulacağını düşünen aktris, çoğu arkadaşının bu yüzden kendisiyle alay ettiğini söylüyor.

1/ 12
Hollywoodun korkak yıldızları

Cristina Ricci:

Adams Ailesi'nin tuhaf görünümlü küçük kızı büyüyeli çok oldu ama onun da küçük çocuklar gibi korkuları var. Her türlü bitkiden korktuğunu dile getiren Ricci, "Onlara dokunduğunda kendimi kirli hissediyorum. İğrenme duygusu tüm benliğimi sarıyor" diyor.

2/ 12
Hollywoodun korkak yıldızları

Drew Barrymore:

Yükseklik korkusu olanlar listesinde Barrymore'un adını görmek mümkün. Charlie'nin Melekleri'nin güzel meleği, özellikle bu filmde bu korkusunu yenmeye çalıştığını ancak yine de başarılı olamadığını belirtiyor.

3/ 12
Hollywoodun korkak yıldızları

Eva Longoria:

Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin güzel oyuncusu ise iğneden korktuğunu söylüyor. Ancak iğne dediği, estetik cerrahide kullanılan iğneler. Yaşlandığı zaman ameliyat altına yatıp yatmayacağına emin olamadığını anlatan Longoria, bu konu hakkında gerçekten çok korkuyormuş: "O iğneler nasıl oluyor da insan bedenine batıyor ve ortaya estetik bir şeyler çıkıyor, anlamıyorum" diyor.

4/ 12