Hollywoodun şoke eden boşanmaları

People dergisi, 2009 yılında ünlülerin yaşadığı evlilik ve boşanmaları derledi.

Hollywoodun şoke eden boşanmaları

Fergie-Josh Duhamel: ''The Black Eyed Peas'' grubunun solisti Fergie, mutluluğu dizi ve sinema oyuncusu Josh Duhamel'de buldu. 2004 yılından bu yana birlikte olan 33 yaşındaki Fergie ile 36 yaşındaki Duhamel, 10 Ocak 2009'da evlenerek kısa süre sonra veda edeceğimiz 2009 yılında hayatını birleştiren ilk ünlü çift oldu. Ünlü çift, Malibu'daki bir kilisede evlendi.

1/ 13
Hollywoodun şoke eden boşanmaları

Salma Hayek-François Henri Pinault: ''Lüksün yeni kralı'' olarak tanımlanan ve Gucci markasının da sahibi olan François Henri Pinault ile beyazperdenin ünlü Latin güzeli Salma Hayek'in aşkı, uzun zaman magazin basınını işgal etti. Bir çocuk sahibi olan çiftin evlenip evlenmeyeceğine ilişkin haberler uzun süre ortada dolaşırken, mutlu haber 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Paris'ten geldi. Burada evlenen ikili, 25 Nisan 2009 tarihinde de Venedik'te dillere destan bir düğün yaptı. Hayek'in, ''Balenciaga'' imzasını taşıyan bir gelinlik giydiği düğünde, çift, ''Over the Rainbow'' parçası eşliğinde konukları karşıladı. Çiftin küçük kızı Valentina'nın ''çiçek kız'' kıyafeti giydiği düğünün ünlü davetlileri arasında U-2 topluluğunun solisti Bono Vox ile ünlü İspanyol aktris Penelope Cruz da yer aldı.

2/ 13
Hollywoodun şoke eden boşanmaları

Gisele Bundchen-Tom Brady: Podyumların tanınmış süper modeli Gisele Bundchen, ''New England Patriots'' Amerikan futbolu takımının oyun kurucusu Tom Brady ile hayıtını birleştirdi. Santa Monica'da 26 Şubatta düzenlenen sade bir törenle dünyaevine giren çift, 4 Nisanda da Bundchen'in villasında çok görkemli bir parti verdi. Uzun süre birlikteliklerini ve evleneceklerini saklayan çiftten Gisele Bundchen, daha sonra yaşadığı bu zorlu süreci, ''Bunu saklamak için çok uğraştık. Bu kadar zor olacağını hiç tahmin edemezdim'' sözleriyle anlattı. Ünlü çiftin 10 Aralık 2009 tarihinde de bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

3/ 13
Hollywoodun şoke eden boşanmaları

Milla Jovovich-Paul W.S. Anderson: Ünlü aktris Milla Jovovich ile yönetmen Paul W.S Anderson da yıl içinde hayatını birleştirdi. Beverly Hills'te bulunan İspanyol stili bir evde 22 Ağustosta evlenen çift, düğünde de şıklıklarıyla göz doldurdu.

4/ 13