Hürrem’in sevgilisiyle havuz keyfi

Meryem Uzerli’nin 1.5 yıl önce ayrıldığı sevgilisiyle havuzda çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Hürrem’in sevgilisiyle havuz keyfi

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’nin 1.5 yıl önce ayrıldığı 6 yıllık sevgilisiyle havuzda çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı

1/ 7
Hürrem’in sevgilisiyle havuz keyfi

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü oynayan Meryem Uzerli’nin son sevgilisi olan Özcan Mert ile görüntüleri ortaya çıktı. Kıbrıs Ada Magazin tarafından bulunan görüntülerde Meryem Uzerli ve Kıbrıs’ta işletmecilik yapan sevgilisi havuzda sefa yapıyor.

2/ 7
Hürrem’in sevgilisiyle havuz keyfi

Yaptığı tüm röportajlarda özel hayatında kimse olmadığını belirten Uzerli’nin aşktaki bu suskunluğunun ardında bir dram çıktı. Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile henüz bu kadar şöhretli değilken tanışan ve 6 yıllık bir birliktelik yaşayan Uzerli, sevgilisinin işleri nedeniyle Kıbrıs’a gitmesiyle ilişkisini noktalamak zorunda kaldı.

3/ 7
Hürrem’in sevgilisiyle havuz keyfi

Turizm yazılımı yapan Enterprise şirketinin genel merkezlerini Kuzey Kıbrıs’a taşıyan, aynı zamanda Girne Bellapais’te faaliyet gösteren Khensu Stage Club işletmesinin sahibi de olan Mert ve Uzerli Almanya’da tanışmış. Özcan Mert, Uzerli’yle ilişkisi hakkında “6 yıl güzel bir beraberlik yaşadık. Ancak ben Almanya’dan gelip iş için Kıbrıs’a yerleşince ilişkimizi bitirdik” dedi.

4/ 7