İkiz kardeşi olan ünlüler

İkiz kardeşi olan ünlüler

İkiz kardeşi olan ünlüler

Rol aldığı dizideki öpüşme sahnesiyle milyonlarca seyirciyi ekrana kilitleyen genç oyuncunun bir ikiz kardeşi olduğunu biliyor muydunuz...

1/ 10
İkiz kardeşi olan ünlüler

Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide rol arkadaşı şükrü özyıldız ile birlikte çok konuşulan ve bir o kadar da tartışılan bir sahneye imza atan Bensu Soral'ın bir tesadüf eseri şöhreti yakalayan Hande Soral'ın kardeşi olduğunu artık bilmeyen kalmadı.

2/ 10
İkiz kardeşi olan ünlüler

Ama Soral ailesinde Hande ve Bensu'dan başka bir oyuncu daha var. O da Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral. Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi'nde eğitim gören Soral, aynı zamanda Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde de okuyor.

Soral Kardeşler içinde adını ilk duyuran Hande Soral oldu. Seyirci olarak gittiği Komedi Dükkanı programında keşfedilen Hande Soral, bir anda kendini Küçük Kadınlar diizisinin setinde buldu. Bu yapımda canlandırdığı Armağan karakteriyle de adını tüm Türkiye'ye duyurdu.

1987 doğumlu Hande Soral, bu dizinin ardından Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu gibi yapımlarda da rol aldı. Soral, son olarak Yılanların Öcü dizisinde ekrana geldi.Ablasından 4 yaş küçük olan Bensu Soral ise Yol Ayrımı adlı diziyle oyunculuğa başladı. Vicdan dizisindeki performansıyla göz doldurdu. Şu sıralar da Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyle ekrana geliyor.

3/ 10
İkiz kardeşi olan ünlüler

ONLARIN DA İKİZ KARDEŞİ VAR

Kuzey Güney dizisiyle bir anda ekranda tanınan Öykü Karayel de ikiz kardeşi olan ünlülerden. Karayel'in ikizi Ezgi, çok fazla göz önünde olmayı tercih etmiyor. Öykü Karayel, bir röportajında kendi tanınırlığı yüzünden ikizinin zor anlar yaşadığını anlatmıştı. İkiz kardeşiyle çok benzediği için Ezgi Karayel'in gittiği yerlerde kendisi sanıldığını söyleyen Karayel "Kardeşim her ne kadar "ben o değilim" dese de kimse inanmıyor" diye konuşmuştu.

 

4/ 10