İşte gerçek Taş anne !

Crawford'un son iki yıl boyunca çekilen tatil görüntüleri.

İşte gerçek Taş anne !

İŞTE GERÇEK 'TAŞ ANNE'

Son günlerde magazin gündemini meşgul eden bir konu 'taş anneler'. Çocuk dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra eski formlarına kavuşup yine kusursuz görünen bu ünlü anneleri dünyadaki bir çok kadın da örnek alıyor. Ülkemizde Pınar Altuğ ve Ebru Şallı'nın başını çektiği bu ünlü ve bakımlı annelerin dünyada öyle bir örneği var ki, kendinden onlarca yaş küçük olanlara bile taş çıkartıyor.

1/ 20
İşte gerçek Taş anne !

En parlak günlerini geride bırakalı 20 yıldan fazla zaman oldu ama o hala formunda... 43 yaşındaki iki çocuk annesi Cindy Crawford, eşiyle birlikte çıktığı Meksika tatilinde yıllara nasıl meydan okuduğunu böyle gözler önüne serdi. Bordo renkli bikinisiyle objektiflere takılan Crawford, zamanın üzerindeki yıpratıcı izlerine fazla takılmadan kendini koruduğunu söylüyor. "23 yaşındaki gibi görünmediğimin farkındayım. Ama 43 yaşında bir kadın olarak gayet iyi göründüğümü de biliyorum" diyor Crawford.

2/ 20
İşte gerçek Taş anne !

Basında bacaklarındaki selülitlerin sürekli konu edilmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Crawford, "Ben kimseye selülitim yok demedim ki. Evet var. Ama iki çocuk dünyaya getirdim ve 43 yaşındayım. O yüzden herkes beni rahat bıraksın" diyerek eleştirmişti. İşte Crawford'un son iki yıl boyunca çekilen tatil görüntüleri.

3/ 20
İşte gerçek Taş anne !

4/ 20