İşte ilk fotoğraf

İşte ilk fotoğraf

İşte ilk fotoğraf

İtalya'nın masalsı şehri Venedik'te görkemli bir törenle evlenen Oscar ödüllü ABD'li aktör George Clooney ve Lübnan asıllı İngiliz avukat Emel Alamuddin'in düğününden ilk görüntüler medyaya yansıdı.

1/ 24
İşte ilk fotoğraf

Büyük bir gizlilik kalkanı ardında dünya evine giren çiftin düğün fotoğrafları, Hello ve People dergileri tarafından yayımlandı.

 İkinci evliliğini gerçekleştiren Clooney'nin smokini ise Giorgio Armani tarafından tasarlandı. Armani yakın arkadaşı Clooney'nin hayatının en önemli rolünü oynadığı düğün gecesinde, damatlığını tasarlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Clooney, smokinini eşi Emel'in hediye ettiği George kelimesinin Arapça yazılışından oluşan kol düğmeleri ile tamamladı.

2/ 24
İşte ilk fotoğraf

Tüm dünyanın gözlerini üzerine diktiği düğün töreninde 36 yaşındaki gelin, Oscar de la Renta tasarımı beyaz bir gelinlik giydi. Alamuddin, sade güzelliğini inci ve pırlanta taşlarla süsledi.

3/ 24
İşte ilk fotoğraf

30 farklı ülkeden misafirin ağırlandığı törene, Matt Damon ile eşi Luciana, Cindy Crawford ile eşi Rande Gerber, John Krasinski ve Emily Blunt, Vogue dergisinden Anna Wintour ve Bill Murray'in de aralarında olduğu 100 davetli katıldı.

4/ 24