Jet sosyetenin en gözde anne kızı

Dünyanın en sosyetik isimlerinden Ivana Trump ve kızı Hello dergisiyle röportaj yaptı..

Jet sosyetenin en gözde anne kızı

DÜNYA JET-SET'İNİN EN GÖZDE ANNE KIZI

Çekoslovakya doğumlu, dünya jet setinin en önemli isimlerinden Ivana Trump, güzelliğini ve asaletini kızı Ivanka’ya da aktarmış. Bu iki sarışın bir araya geldiklerinde, Trump adı daha da belirgin ve etkileyici hale geliyor.

60 yaşındaki Ivana ve 27 yaşındaki Ivanka, olağandışı şartlarda çalışan iki kadın. İş yaşamları çok yoğun olan anne kız, sürekli seyahate çıkıyorlar.

Dört kez evlenen Ivana’nın Florida, Londra ve St. Tropez’de evleri var. Ama, asıl önemlisi, en fazla konuşulan, en fazla merak edilen Manhattan’daki muhteşem malikanesi.

1/ 17
Jet sosyetenin en gözde anne kızı

Ivana, Ivanka’nın babası olan şu an 61 yaşındaki Donald Trump’la 1977 yılında evlendi. 31 yaşında Donald Jr ve 25 yaşında Eric adında iki erkek çocukları daha var.

Donald ve Ivana, 1990 yılında ayrıldılar.

2005 yılında, emlak devi Donald Trump 35 yaşındaki Slovak model Melania Knauss’la evlendi ve çiftin üç yaşında Baron adında bir çocukları var.

Ivana, Donald’la boşanmalarının ardından tekrar evlendi. Riccardo Mazzucchelli’yle yaptığı evlilik, onun üçüncü evliliğiydi, iki yıl aradan sonra boşanmayla sona erdi.

Bir yıl aradan sonra Ivana, 37 yaşındaki İtalyan model Rossano Rubicondi’yle Donald Trump’ın Palm Beach’deki evinde evlendi. Ancak ne yazık ki sadece dört ay sonra evlilikleri sona erdi.

2/ 17
Jet sosyetenin en gözde anne kızı

RUH İKİZİ GİBİLER

Ivana kendi adı altında kozmetik, parfüm ve aksesuvar ürünlerini TV programı aracılığıyla 18 yıldır satıyor ve tıpkı kızı gibi 18 yıldır mücevher tasarlıyor. Bu, ikisinin de ortak tutkusu. Ve ilginç bir şekilde, ikisi de bir çok hemcinsinin aksine, alışveriş yapmaktan nefret ediyor. Kişiliklerinde birbirine benzer çok fazla yan var. Hayata bakış açıları ve yaşam tarzları birbirinin aynısı. Kızına göre daha elegan olmayı tercih eden Ivana, New York’taki süitinde kızını beklerken gayet şık ve güzel görünüyordu. Mutlu bir şekilde New York’taki süitin yolunu tutan Ivanka’nın kişiliğinin en belirgin özelliklerinden birisi, düşünceli ve ihtiyatlı olması.

3/ 17
Jet sosyetenin en gözde anne kızı

NASIL BİR SIKLIKLA BİR ARAYA GELİYORSUNUZ?

Ivanka Trump: Bu aslında çoğu zaman şansa bağlı oluyor. Çünkü ikimiz de sürekli seyahat halindeyiz. Aynı yerlerde olduğumuzda mutlaka annemi ziyaret ediyorum.

SİZİN İÇİN İDEAL GECE NEDİR?

Ivanka Trump: Komşu restoranlara gitmeyi seviyoruz. Çok rahat oluyor. Böylesi olağan günlerde birlikte çok fazla vakit geçiriyoruz. Bunu tercih ediyorum. Ivana Trump: Gürültü olmuyor, etrafta çok fazla insan olmadığı için baş başa kalabiliyoruz ve bir de yemekler harika oluyor. Birlikte sessiz sakin çok güzel akşam yemeklerine çıkıyoruz. Neler yaptığımızdan, arkadaşlarımızdan ve planlarımızdan konuşuyoruz.

4/ 17