Kemal Sunalın bilinmeyen yönleri

Kemal Sunal'ın bilinmeyen yönleri

Kemal Sunalın bilinmeyen yönleri

Kemal Sunal'ı hayata hep gülümseyen '' Gülen Adam'' alarak tanıdık. Bir ülkenin kalbinde yer almayı başarmış nadir insanlardan biri o. Kimimizin çocukluk yıllarında kimimizin de gençlik yıllarında tanıdığı; ama hiç doyamadığı biri. Şimdiye kadar hiç bilmediğimiz yönleriyle tekrar hayatımıza girdi. Aslında hayatımızdan hiç çıkmadı. İşte bilinmeyen yönleriyle Kemal Sunal.

1/ 27
Kemal Sunalın bilinmeyen yönleri

Ertem Eğilmez, “Sen de gül o zaman”... Kemal Sunal'ın sinema filmi olan Tatlı Dillim'de tüm figuranlara birer söz yazılır. Sıra bizim Kemal'e gelince söz biter. Yönetmen Ertem Eğilmez de “Sen de gül o zaman” der. Ve ondan sonra herkes bayılır gülmesine.

2/ 27
Kemal Sunalın bilinmeyen yönleri

Askerliğini Ankara – Etimesgut'da yaptı. Kemal Sunal'ın şanslı asker arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğraf.

3/ 27
Kemal Sunalın bilinmeyen yönleri

Münir Özkul ve Zeki Alasya, “Git tanış o kızla”... Kemal Sunal ilk filminden sonra Ankara'ya turneye gelir. En ön sırada onu izlemeye gelen bir kadın vardır. Göz göze gelirler. Daha sonra bir arkadaş toplantısında o kadını görünce tanır. Randevulaşırlar, Kemal Sunal geç gelir. Bunun sebebi de tanımadığı biriyle buluşmak istememesidir. Münir Özkul ve Zeki Alasya'nın ısrarlarıyla buluşmaya gider. O kadın Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'dır.

4/ 27