Kızıl Ajan Antalyada

Kızıl Ajan Antalyada

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) tarihinin en büyük casusluk operasyonlarından birinde yakalanan 'Kızıl Ajan' lakaplı Rus casus Anna Chapman, podyuma çıkacağı defile için Antalya'ya geldi

1/ 16
Kızıl Ajan Antalyada

ABD'de 2010 yılında ortaya çıkartılan Rus casusluk şebekesinin üyelerinden 30 yaşındaki Anna Chapman, yarın yapılacak 'Dosso Dossi Fashion Show' defilesinde podyuma çıkmak üzere dün Antalya'ya geldi.

2/ 16
Kızıl Ajan Antalyada

Chapman'ı konaklayacağı Mardan Palace Otel'de Genel Müdür Cumhur Özen ve Dossi Dossi Genel Müdürü Oktay Üvez çiçeklerle karşıladı. Türkiye'de ilk defa bir organizasyona katılacak olan Anna Chapman, Türkiye'de ve Antalya'da olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

3/ 16
Kızıl Ajan Antalyada

Chapman, Antalya'da özel bir kostümle katılacağı defileden alacağı ücreti Moskova'daki evsiz çocuklar derneğine bağışlayacak. Yarın saat 15.00'te Antalya Expo Center'da, Victoria's Secret mankenlerinden Erin Heatherton ile birlikte dünyaca ünlü birçok mankenin podyuma çıkacağı defileden alacağı parayı açıklamayan Anna Chapman, ücretin Moskova'da evsiz çocuklara yardım amacıyla faaliyet gösteren 'Gülümseme Hakkı Vakfı' hesabına direkt yatırılmasını istediğini söyledi.

4/ 16