Mischa Barton

The OC adlı dizinin yıldızlarından Mischa Barton, şu sıralar hayatının en zor günlerini yaşıyor

Mischa Barton

MISCHA RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNDE

Bir dönem ülkemizde de yayınlanan The OC adlı dizinin yıldızlarından Mischa Barton, şu sıralar hayatının en zor günlerini yaşıyor.

Bir süredir aldığı aşırı kilolar nedeniyle magazin basınının gündeminde olan Barton, geçtiğimiz gün polis zoruyla akıl hastanesine kaldırıldı.

1/ 8
Mischa Barton

Hastaneye kaldırılmadan bir gün önce Los Angeles'ta bir otelin havuzunda güneşlenirken görüntülenen 23 yaşındaki yıldızın son derece dalgın olduğu, her zamanki güler yüzünden ve neşeli halinden eser kalmadığı ve çevresiyle hiç ilgilenmediği dikkat çekmişti.

2/ 8
Mischa BartonBarton, 15 Temmuz'da sabaha karşı saat 03:00'te bir ihbar sonucu evine gelen polisler tarafından Cedar's Sınai Hastanesi'nin psikiyatri bölümüne kaldırıldı.

O günden bu yana hastanede bulunan Barton'un; yeni filmi Homecoming'in galasına katılmak üzere New York'a gitmeye hazırlandığı belirtildi.

3/ 8
Mischa Barton

Yıldızın yakın arkadaşlarından biri Barton'ın son zamanlarda para sıkıntısı çektiğini söyleyerek "Kendini iyice uyuşturucuya verdi. Bize göre intihar riski de vardı. Kendine bir zarar vermesinden korkuyorduk" dedi.

4/ 8